Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Matěje

Pohodový sport bar s bohatým jídelníčkem a příjemnou obsluhou

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Musím přiznat, že mě podnik velmi mile překvapil. Čekala jsem špatné jídlo, podmíráky a arogantní obsluhu, ale velmi jsem se spletla. Jídlo bylo vynikající a za velmi sympatické ceny. Obsluha byla milá a usměvavá, i když nám trošku popletla účet. V restauraci bylo ale narváno a obsluha se omluvila, takže se dá menší zaváhání odpustit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
I přestože se jedná o restauraci v ne příliš ideální lokalitě, jedná se o výbornou restauraci. Jídlo výborné a za příznivé ceny a obsluha fantastická. Je pravdu, že drobné chybky obsluhy, v podobě drobných zapomenutí či naúčtovaní jiných věcí, se objevily, ale vzhledem k doslova narvané restauraci je to pochopitelné a hlavně kompenzace v podobě milého a velmi úžasného přístupu vše nahradila!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál usměvavý, ochotný. Obsluha rychlá. Není co vytknout. Jídlo: česneková polévka se sýrem - jako vždy VÝBORNÁ, grilovaná panenka s americkými brambory a hříbkovou omáčkou rovněž výborné. A navíc velká porce ( viz. Fotky) JSEM SPOKOJEN A DOPORUČUJI VŠEM.
Restaurace U Matěje Restaurace U Matěje
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO