Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Marie

V restauraci U Marie vaří výhradně českou kuchyni a kladou velký důraz na kvalitu surovin a zároveň i na čistou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Bohužel jen průměr, a to ve všech ohledech. Jídlo chuťově a kvalitou provedení nic moc, porce malé. Prostředí docela ucházející, obsluha ochotná. Vše však působí spíše amatérským dojmem....
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde na polední menu, jídlo bylo dost průměrné, zklamal nás hlavně dezert, kdysi dávali domácí moučník, ale tentokrát jsme dostali malinkou balenou tyčinku. Chválím příjemnou obsluhu a hezké prostředí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pokud nemáte žádná větší očekávání, můžete být spokojení. Vzhledem k ceně menu žádné zásadní výhrady nemám. Pokud by však cena byla vyšší, rozhodně bych na oběd zašla jinam. Prostředí obyčejné, jídlo maximálně průměrné, porce nijak veliké. Místo desertu čokoládová tyčinka z Tesca.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO