Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 60x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Malické Brány

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
85% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 32x
4 23x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, která mě snad nikdy nezklamala. Výborné pivko, zvláště tmavý Master nebo řezané a s jídlem jsem se taky nikdy nespálil. Navrch sympatická a rychlá obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
První návštěva proběhla asi před týdnem. Proběhla z nouze, ale nelitovali jsme. Bylo to velice příjemné překvapení. Skvělá kuchyně, kachní stehno, červené zelí, špekové knedlíky a 300 gr. krkovice s chlebem, cibulkami a BBQ omáčkou. Maximální spokojenost nás přinutila kouknout do jídeláku a domluvit se na následující návštěvě. Kromě jiného bylo v nápojovém lístku uvedeno pivo ŘEZANÉ což znamená dvě piva v jedné sklenici pěkně oddělené od sebe. Ten kdo to jednou zažil a ochutnal jinak řezané pivo nepije. A byl jsem ujištěn, že když si při objednání podám požadavek na tuhle "specialitu" tak jí taky dostanu. Takže jsem se samozřejmě těšil. Bohužel!!!!! Radost se nekonala, výčepný, zrovna sloužící zdůraznil, že to neumí, ale že se pokusí. Nepovedlo se. Jídlo - grill pro dva bylo skvělé, nedá se nic vytknout. Můžeme pouze doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I přes to, že byla restaurace zcela plná, byla obsluha velmi milá a ochotná. Jídlo a pití hodnotíme na jedničku, hlavně místní kachnu se zelím a knedlíkem. Velmi rádi zase někde přijdeme na večeři a tento podnik doporučujeme
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Ochotnému personálu neuniklo žádné naše přání. Doporučené speciality jsou výborné! Stylové prostředí a nerušené popovídání v partě je zde příjemné. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci​ jsme navštívili na doporučení přátel. Restaurace je dobře dostupná z náměstí. Výborná obsluha, výborné pivo a příjemné prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace se vždy rád vracím, prostředí je zde příjemné, pokud chcete vyrazit s přáteli popovídat nad dobrým pivem a jídlem, tak určitě doporučuji... :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace s dobrým jídlem i pivkem. Mám jen dvě drobné výtky: 1) Trochu pomalejší obsluha - než jsme dostali svařák na zahřátí, už jsme rozmrzli i bez něj :-) 2) K pořádné porci jídla pro dva (Gril mix) byly jen dva krajíce chleba
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO