Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 55x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Malické Brány

Restaurant U MALICKÉ BRÁNY v Plzni pro Vás připravil koncept, který je především založen na kvalitě a zážitkové gastronomii v podání klasické české kuchyně a samozřejmě nabídkou sortimentu vynikajících místních značek jakožto BOHEMIA SEKT a.s., Plzeňský Prazdroj a.s., STOCK Plzeň a.s.. Celková kapacita Restaurace je 97 míst a v letních měsících venkovní zahrádka pro 44 osob. V prostorách této restaurace Vám mohou nabídnout samostatný salonek až pro 40 osob, který lze spojit s venkovní terasou. Přední část restaurace je rozdělena na dvě sekce, které spojují krásné klenby s prostorem baru celkový počet 57 míst. Zajišťují zde i svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemní večírky a cateringové služby.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci​ jsme navštívili na doporučení přátel. Restaurace je dobře dostupná z náměstí. Výborná obsluha, výborné pivo a příjemné prostředí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace se vždy rád vracím, prostředí je zde příjemné, pokud chcete vyrazit s přáteli popovídat nad dobrým pivem a jídlem, tak určitě doporučuji... :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace s dobrým jídlem i pivkem. Mám jen dvě drobné výtky: 1) Trochu pomalejší obsluha - než jsme dostali svařák na zahřátí, už jsme rozmrzli i bez něj :-) 2) K pořádné porci jídla pro dva (Gril mix) byly jen dva krajíce chleba
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO