Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 60x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Malické Brány

Restaurant U MALICKÉ BRÁNY v Plzni pro Vás připravil koncept, který je především založen na kvalitě a zážitkové gastronomii v podání klasické české kuchyně a samozřejmě nabídkou sortimentu vynikajících místních značek jakožto BOHEMIA SEKT a.s., Plzeňský Prazdroj a.s., STOCK Plzeň a.s.. Celková kapacita Restaurace je 97 míst a v letních měsících venkovní zahrádka pro 44 osob. V prostorách této restaurace Vám mohou nabídnout samostatný salonek až pro 40 osob, který lze spojit s venkovní terasou. Přední část restaurace je rozdělena na dvě sekce, které spojují krásné klenby s prostorem baru celkový počet 57 míst. Zajišťují zde i svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemní večírky a cateringové služby.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, která mě snad nikdy nezklamala. Výborné pivko, zvláště tmavý Master nebo řezané a s jídlem jsem se taky nikdy nespálil. Navrch sympatická a rychlá obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
První návštěva proběhla asi před týdnem. Proběhla z nouze, ale nelitovali jsme. Bylo to velice příjemné překvapení. Skvělá kuchyně, kachní stehno, červené zelí, špekové knedlíky a 300 gr. krkovice s chlebem, cibulkami a BBQ omáčkou. Maximální spokojenost nás přinutila kouknout do jídeláku a domluvit se na následující návštěvě. Kromě jiného bylo v nápojovém lístku uvedeno pivo ŘEZANÉ což znamená dvě piva v jedné sklenici pěkně oddělené od sebe. Ten kdo to jednou zažil a ochutnal jinak řezané pivo nepije. A byl jsem ujištěn, že když si při objednání podám požadavek na tuhle "specialitu" tak jí taky dostanu. Takže jsem se samozřejmě těšil. Bohužel!!!!! Radost se nekonala, výčepný, zrovna sloužící zdůraznil, že to neumí, ale že se pokusí. Nepovedlo se. Jídlo - grill pro dva bylo skvělé, nedá se nic vytknout. Můžeme pouze doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO