Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 46x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Malické Brány

Nový Restaurant U MALICKÉ BRÁNY v Plzni pro Vás připravil koncept, který je především založen na kvalitě a zážitkové gastronomii v podání klasické české kuchyně a samozřejmě nabídkou sortimentu vynikajících místních značek jakožto BOHEMIA SEKT a.s., Plzeňský Prazdroj a.s., STOCK Plzeň a.s.. Nabízíme tyto piva: Nefiltrovaný ležák Gambrinus, Prazdroj 12°, Master 18°černý. Vynikající vína s uskupení společnosti BOHEMIA SEKT a.s. Celková kapacita Restaurace je 97 míst a v letních měsících venkovní zahrádka pro 44 osob. V prostorách této restaurace Vám můžeme nabídnout samostatný salonek až pro 40 osob, který lze spojit s venkovní terasou. Přední část restaurace je rozdělena na dvě sekce, které spojují krásné klenby s prostorem baru celkový počet 57 míst. V blízkosti se nachází parkovací dům na Rychtářce a jen pár metrů přes lávku směr do centra Náměstí Republiky náš Restaurant U MALICKÉ BRÁNY. Zajišťujeme svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemní večírky, Cateringové služby.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Jako vždy nás potěšil přátelský přístup personálu a bezchybný servis. Plznička (tentokrát i nefitr :-) perfektní, čepovaná jak má být, jediné, co bychom vytkli, jsou kynuté knedlíky podávané ke králíkovi na smetaně, které se vzhledově a bohužel i chuťově podobali těm prefabrikovaným, co podávají v hospodách čtvrté cenové a školních jídelnách - jelikož se tu jinak vaří MOC dobře, tak myslím, že mají na víc! Vše ostatní ale vynikající, jen by možná mohli častěji obměňovat menu, chodíme sem často a uvítali bychom změnu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO