Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 48x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Malické Brány

Restaurant U MALICKÉ BRÁNY v Plzni pro Vás připravil koncept, který je především založen na kvalitě a zážitkové gastronomii v podání klasické české kuchyně a samozřejmě nabídkou sortimentu vynikajících místních značek jakožto BOHEMIA SEKT a.s., Plzeňský Prazdroj a.s., STOCK Plzeň a.s.. Celková kapacita Restaurace je 97 míst a v letních měsících venkovní zahrádka pro 44 osob. V prostorách této restaurace Vám mohou nabídnout samostatný salonek až pro 40 osob, který lze spojit s venkovní terasou. Přední část restaurace je rozdělena na dvě sekce, které spojují krásné klenby s prostorem baru celkový počet 57 míst. Zajišťují zde i svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce, firemní večírky a cateringové služby.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace v centru města s vynikající kuchyní. Restaurace disponuje poměrně velkými prostory, proto je vhodná pro posezení s více přáteli - není problém spojit několik stolů.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci jsme se sešli na oslavu hned dvou narozenin. Všechno bylo fajn, jídlo výborné, prostředí útulné, personál kmital :-) Jen jídelní lístek bych obohatila o nějaké pecky. Při pohledu na jídelní lístek z tepla domova, na první pohled nic neuchvátí tak, aby to byl impuls k okamžité návštěvě. Na druhou stranu, když už na jídlo zajdete, určitě si budete pochvalovat :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO