Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Magistra Kelly

Každý kdo vstoupí do klubu "U Magistra Kelly o.s." je považován za žadatele o členství v tomto klubu. Během návštěvy klubových prostor si může sám určit výši denních členských příspěvků formou objednávky množství nápojů či jídla a před opuštěním prostor klubu je povinnen tyto dobrovolně zvolené příspěvky zaplatit na baru jednomu ze tří pověřených členů výboru sdružení dle ceníku, který je k nahlédnutí v prostorách klubu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemný interiér této komorní restaurace v nádherné lokalitě Malé Strany byl skvěle doplněn výborným jídlem a také dobrým čepovaným pivem (Plzeň). Z jídel jsme ozkoušeli zelňačku, salát s červenou řepou a kozím sýrem, medový zapečený hermelín, nakládaný hermelín a smažené brambory s domácí tatarkou - a všechna jídla jsme hodnotili jako vynikající. Jediné, co skvělý dojem z návštěvy a posezení kazilo byl fakt, že v hospůdce by mohlo být o něco tepleji, za což asi mohl venkovní mráz a jen jedno topení v interiéru. I tak se sem ale určitě ráda vrátím.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Super atmosféra a stylové prostředí. Jídlo taky luxus a navzdory poloze v samém centru Prahy jsou ceny rozumné. Co se týče negativ, tak celý podnik je kuřácký (což pro někoho může být naopak pozitivum) a personál ne úplně příjemný (ale nic, co by se nedalo vydržet)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z mala solidnich podniku na male strane, ktere nemiri jedine na turisty. Dobra plzen, dobre jidla a velmy prijemne posezeni na zahradce v lete. Mohu jen doporucit
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO