4 fotky

Restaurace U Magistra Kelly

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Magistra Kelly

Každý kdo vstoupí do klubu "U Magistra Kelly o.s." je považován za žadatele o členství v tomto klubu. Během návštěvy klubových prostor si může sám určit výši denních členských příspěvků formou objednávky množství nápojů či jídla a před opuštěním prostor klubu je povinnen tyto dobrovolně zvolené příspěvky zaplatit na baru jednomu ze tří pověřených členů výboru sdružení dle ceníku, který je k nahlédnutí v prostorách klubu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Příjemný interiér této komorní restaurace v nádherné lokalitě Malé Strany byl skvěle doplněn výborným jídlem a také dobrým čepovaným pivem (Plzeň). Z jídel jsme ozkoušeli zelňačku, salát s červenou řepou a kozím sýrem, medový zapečený hermelín, nakládaný hermelín a smažené brambory s domácí tatarkou - a všechna jídla jsme hodnotili jako vynikající. Jediné, co skvělý dojem z návštěvy a posezení kazilo byl fakt, že v hospůdce by mohlo být o něco tepleji, za což asi mohl venkovní mráz a jen jedno topení v interiéru. I tak se sem ale určitě ráda vrátím.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace