Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Macků

Oblíbená restaurace se nachází v centru Svatého Kopečka v blízkosti barokní baziliky Navštívení Panny Marie. Je to rodinná restaurace s mnohaletou tradicí. V příjemném prostředí nabízí tradiční českou kuchyni a široký výběr specialit, se datují již od roku 1922. Krásné prostředí k uspořádání rodinných oslav, svateb, večírků, třídních srazů, promocí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná hospůdka na sv. Kopečku. Výborné jídlo, hanácká česnečka s tvarůžkem ani zabijačkové hnízdo neměly chybu. Slušný výběr dobrých piv. Prostředí příjemné. V čase předvánočního sobotního oběda je hodně plno (bylo tomu tak i v minulých letech), což způsobuje určité problémy při obsluze (pití jsme dostali až poté, co jsme dojedli polévku).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO