Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Lucerny

Restaurace U Lucerny se nachází v malebné dobové budově v historickém centru města nedaleko rybníka Vajgar.

V restauraci se zaměřují na skvělé pokrmy ze středoevropského regionu, na jídelní lístek zařazují hlavně jídla české, rakouské a bavorské kuchyně. Nedílnou součást jejich nabídky tvoří pokrmy rybí a zvěřinové. Kladou velký důraz na čerstvost a kvalitu surovin pro přípravu jídel.

S teplými slunečními paprsky zprovozňují každoročně koncem dubna zahradní terasu ve vnitřním traktu. Zde je k dispozici 50 míst k sezení pod slunečníky a v altánku.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno