Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dal jsem si Cafe Latte a k tomu tiramisu (kupon od Slevomatu). Příjemná a velmi, velmi klidné místo kde zrovna lidi nejsou. Možná večer bude asi rušno. Ale vše rezervace bylo bez problému a vhodné vycházky přes Karlův most nebo Staromáku.
Pension Restaurant U Lilie
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace je velice příjemná, personál milý a vstřícný. Ke kávě nám číšník přinesl karafu vody bez problémů, což nás dost mile překvapilo. Nebývá to všude zvykem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Před vstupem do restaurace číšník i kuchař kouřili cigaretu. To opravdu nepůsobí nijak skvěle. Po příchodu nás udivil opravdu malý jídelní prostor, kde každý každému kouká do talíře. Jídlo bylo průměrné, spíše menší porce. Dezert by mohl být taky větší. Nápojový lístek odpovídal pro hosta - cizince, každopádně ne pro Čecha.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsme nebyli poprvé, jídlo bylo opět dobré a hlavně rychle připravené, což jsme opravdu ocenili. V zimě táhne od dveří, ale včera to vůbec nevadilo:)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné a tiché prostředí ve velmi rušné části Prahy, ochotný, vstřícný a milý personál, rychlá obsluha, výborné těstoviny, káva i dezert - tvarohové knedlíky. Určitě tuto restauraci opět navštívíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, rychlá, vstřícná a ochotná obsluha, výborné těstoviny a skvělé tvarohové knedlíky s jahodami. Tento podnik velmi ráda navštěvuji a doufám, že to tak i nadále zůstane.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U lilie jsem nebyla poprvé, dá se tu příjemně posedět u kávy s výborným tiramisu, nebo si dát třeba noky s lososem. Vždy jsem byla spokojená, stejně jako můj doprovod. Je to tu malé, celkem útulné. Dnes tu zrovna probíhala dětská oslava, takže zpočátku tu bylo rušno, ale tiramisu bylo dobré a obě jsme si pochutnaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Osobně jsem restauraci navštívila již poněkolikáté a vždy jsem se tu setkalia s ochotou, vstřícností a úsměvem.. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí je sice jednoduché, ale příjemné, a díky poloze i milému personálu se sem ráda opět vrátím.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na Starém Městě kousek od Karlova mostu unavený je příjemné posedět, restaurace je udělaná z kdysi průjezdu domu, stísněné prostory chodby, nicméně příjemné a dobré těstoviny
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I v těsné blízkosti Královské cesty lze nalézt za podpory Slevomatu příjemnou možnost nadprůměrného oběda za přijatelnou cenu. Gnocchi s lososem i tiramisu byly výborné ... jen personál trošku roztržitý (ale milý).

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO