Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

Přehled hodnocení
79% celkově
84% personál
73% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 8x
3 7x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace je velice příjemná, personál milý a vstřícný. Ke kávě nám číšník přinesl karafu vody bez problémů, což nás dost mile překvapilo. Nebývá to všude zvykem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Před vstupem do restaurace číšník i kuchař kouřili cigaretu. To opravdu nepůsobí nijak skvěle. Po příchodu nás udivil opravdu malý jídelní prostor, kde každý každému kouká do talíře. Jídlo bylo průměrné, spíše menší porce. Dezert by mohl být taky větší. Nápojový lístek odpovídal pro hosta - cizince, každopádně ne pro Čecha.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsme nebyli poprvé, jídlo bylo opět dobré a hlavně rychle připravené, což jsme opravdu ocenili. V zimě táhne od dveří, ale včera to vůbec nevadilo:)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, rychlá, vstřícná a ochotná obsluha, výborné těstoviny a skvělé tvarohové knedlíky s jahodami. Tento podnik velmi ráda navštěvuji a doufám, že to tak i nadále zůstane.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U lilie jsem nebyla poprvé, dá se tu příjemně posedět u kávy s výborným tiramisu, nebo si dát třeba noky s lososem. Vždy jsem byla spokojená, stejně jako můj doprovod. Je to tu malé, celkem útulné. Dnes tu zrovna probíhala dětská oslava, takže zpočátku tu bylo rušno, ale tiramisu bylo dobré a obě jsme si pochutnaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Osobně jsem restauraci navštívila již poněkolikáté a vždy jsem se tu setkalia s ochotou, vstřícností a úsměvem.. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí je sice jednoduché, ale příjemné, a díky poloze i milému personálu se sem ráda opět vrátím.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na Starém Městě kousek od Karlova mostu unavený je příjemné posedět, restaurace je udělaná z kdysi průjezdu domu, stísněné prostory chodby, nicméně příjemné a dobré těstoviny
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I v těsné blízkosti Královské cesty lze nalézt za podpory Slevomatu příjemnou možnost nadprůměrného oběda za přijatelnou cenu. Gnocchi s lososem i tiramisu byly výborné ... jen personál trošku roztržitý (ale milý).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace, kolem které pravidelně chodím, ale nikdy mě nenapadlo jít dovnitř. byla jsem velmi mile překvapená ochotou personálu a kvalitou jídla. vše byla perfektní, těstoviny se povedly. i kamarád Ital ocenil. vřele doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO