Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

Přehled hodnocení
76% celkově
84% personál
72% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 4x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již poněkolikáté a vždycky jsme se tu setkali se skutečně nebývale milou obsluhou. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí sice není nic moc, ale díky dobrému jídlu a příjemnému personálu se na posezení zde vždy těšíme a ne jinak tomu bylo i tentokrát.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Po toulce Malou stranou a Karlovým mostem v blízkosti dalších památek je v malé uličce penzion a malá restaurace asi pořád plná a tak předchozí rezervace víc nez potřebná. Palec nahoru
Pension Restaurant U Lilie
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na Starém městě v blízkosti památek a ruchu od Královské cesty a hory lidí v tichosti postranní uličky a tichu. Restaurace je předělaný průjezd historického domu. Příjemné, možná si zopakujeme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Podnik jsem navštívil za účelem obchodního jednání, kde si kolega dal kromě kávy + tiramisa i 2ks zapečeného toustu. Obsluha byla milá a rychlá, ceny bohužel odpovídaly poloze podniku, což nás zase tolik nepřekvapilo. Nejvíce nám vadilo prostředí, kdy jsme se neubránily pocitu, že sedíme na chodbě. Tento pocit se stal bohužel i skutečností, kdy během jedné hodiny procházely kolem nás 2 skupiny s kufry. Právě z tohoto důvodu bych návštěvu nedoporučil, i když jsem přesvědčený, že podnik má i jiná místa, kde by se nám třeba líbilo mnohem víc.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace, poměrně malinká, ale příjemná, se nachází jen pár kroků od Karlova mostu. Personál příjemný, káva i tiramisu výborný. V létě očividně možnost posezení na zahrádce, těšíme se na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná káva a lehoučké tiramisu, které se rozplývalo na jazyku. Obsluha byla příjemná ochotná. Byli jsme hned obslouženi. Je to kousek od Betlémského náměstí, takže Staré město na vás dýchá ze všech stran.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Káva byla dobrá a tiramisu také, což mě nepřekvapilo, protože jsme nebyli v restauraci poprvé. Bylo celkem plno, ale s rezervací na poslední chvíli nebyl vůbec problém a chválím velice milou obsluhu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
restaurace s pensionem celkem pekna i misto se mi libi. Hned u Karlova mostu. Pokud bude chtit v lete klidnou zahradku tak tady urcite bude. Capucino mi moc nechutnalo. Jidlo super
Pension Restaurant U Lilie Pension Restaurant U Lilie
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné a tiché, výborné cappuccino i zákusek, personál velmi milý a ochotný, obsluha rychlá. Poloha penzionu v blízkosti Karlova mostu i Staroměstského náměstí a možnost rezervace přes www.restu.cz - to jsou další plusové body

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO