Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

Přehled hodnocení
84% celkově
82% personál
75% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I v těsné blízkosti Královské cesty lze nalézt za podpory Slevomatu příjemnou možnost nadprůměrného oběda za přijatelnou cenu. Gnocchi s lososem i tiramisu byly výborné ... jen personál trošku roztržitý (ale milý).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace, kolem které pravidelně chodím, ale nikdy mě nenapadlo jít dovnitř. byla jsem velmi mile překvapená ochotou personálu a kvalitou jídla. vše byla perfektní, těstoviny se povedly. i kamarád Ital ocenil. vřele doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Restaurant u Lilie se dobře hledá. Nachází se totiž v Liliové ulici č. 15 - kousek od Karlova mostu. Nejenže v restauraci dobře vaří - nabízí typická česká jídla, ale především středomořskou kuchyni (hlavně italskou). Prostředí by mohlo být o něco lepší, ale vše vynahradí jídlo a velmi ochotný personál. V letním období je na dvorku zahrádka, kde je hezké posezení. Kromě toho tady nečekáte na objednávku dlouho, je vidět že si zdejší personál své hosty považuje. Restaurant u Lilie je příjemný také tím, že je to poměrně klidný podnik, pokud si chcete se známými v klidu popovídat tak vřele doporučuji. Již jsem tento podnik doporučila svému známému a i on byl moc spokojen. Takže za mne DOPORUČENÍ.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí restaurace je velmi jednoduché, jídlo spíše průměrné. Negativně hodnotím malý výběr jídel a neprofesionální obsluhu. Celkové návštěva restaurace byla průměrným zážitkem, nic extra, ale také ne úplná katastrofa :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již poněkolikáté a vždycky jsme se tu setkali se skutečně nebývale milou obsluhou. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí sice není nic moc, ale díky dobrému jídlu a příjemnému personálu se na posezení zde vždy těšíme a ne jinak tomu bylo i tentokrát.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Po toulce Malou stranou a Karlovým mostem v blízkosti dalších památek je v malé uličce penzion a malá restaurace asi pořád plná a tak předchozí rezervace víc nez potřebná. Palec nahoru
Pension Restaurant U Lilie
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na Starém městě v blízkosti památek a ruchu od Královské cesty a hory lidí v tichosti postranní uličky a tichu. Restaurace je předělaný průjezd historického domu. Příjemné, možná si zopakujeme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Podnik jsem navštívil za účelem obchodního jednání, kde si kolega dal kromě kávy + tiramisa i 2ks zapečeného toustu. Obsluha byla milá a rychlá, ceny bohužel odpovídaly poloze podniku, což nás zase tolik nepřekvapilo. Nejvíce nám vadilo prostředí, kdy jsme se neubránily pocitu, že sedíme na chodbě. Tento pocit se stal bohužel i skutečností, kdy během jedné hodiny procházely kolem nás 2 skupiny s kufry. Právě z tohoto důvodu bych návštěvu nedoporučil, i když jsem přesvědčený, že podnik má i jiná místa, kde by se nám třeba líbilo mnohem víc.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace, poměrně malinká, ale příjemná, se nachází jen pár kroků od Karlova mostu. Personál příjemný, káva i tiramisu výborný. V létě očividně možnost posezení na zahrádce, těšíme se na další návštěvu.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO