Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

Přehled hodnocení
81% celkově
84% personál
75% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 7x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U lilie jsem nebyla poprvé, dá se tu příjemně posedět u kávy s výborným tiramisu, nebo si dát třeba noky s lososem. Vždy jsem byla spokojená, stejně jako můj doprovod. Je to tu malé, celkem útulné. Dnes tu zrovna probíhala dětská oslava, takže zpočátku tu bylo rušno, ale tiramisu bylo dobré a obě jsme si pochutnaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Osobně jsem restauraci navštívila již poněkolikáté a vždy jsem se tu setkalia s ochotou, vstřícností a úsměvem.. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí je sice jednoduché, ale příjemné, a díky poloze i milému personálu se sem ráda opět vrátím.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na Starém Městě kousek od Karlova mostu unavený je příjemné posedět, restaurace je udělaná z kdysi průjezdu domu, stísněné prostory chodby, nicméně příjemné a dobré těstoviny
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I v těsné blízkosti Královské cesty lze nalézt za podpory Slevomatu příjemnou možnost nadprůměrného oběda za přijatelnou cenu. Gnocchi s lososem i tiramisu byly výborné ... jen personál trošku roztržitý (ale milý).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace, kolem které pravidelně chodím, ale nikdy mě nenapadlo jít dovnitř. byla jsem velmi mile překvapená ochotou personálu a kvalitou jídla. vše byla perfektní, těstoviny se povedly. i kamarád Ital ocenil. vřele doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Restaurant u Lilie se dobře hledá. Nachází se totiž v Liliové ulici č. 15 - kousek od Karlova mostu. Nejenže v restauraci dobře vaří - nabízí typická česká jídla, ale především středomořskou kuchyni (hlavně italskou). Prostředí by mohlo být o něco lepší, ale vše vynahradí jídlo a velmi ochotný personál. V letním období je na dvorku zahrádka, kde je hezké posezení. Kromě toho tady nečekáte na objednávku dlouho, je vidět že si zdejší personál své hosty považuje. Restaurant u Lilie je příjemný také tím, že je to poměrně klidný podnik, pokud si chcete se známými v klidu popovídat tak vřele doporučuji. Již jsem tento podnik doporučila svému známému a i on byl moc spokojen. Takže za mne DOPORUČENÍ.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí restaurace je velmi jednoduché, jídlo spíše průměrné. Negativně hodnotím malý výběr jídel a neprofesionální obsluhu. Celkové návštěva restaurace byla průměrným zážitkem, nic extra, ale také ne úplná katastrofa :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již poněkolikáté a vždycky jsme se tu setkali se skutečně nebývale milou obsluhou. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí sice není nic moc, ale díky dobrému jídlu a příjemnému personálu se na posezení zde vždy těšíme a ne jinak tomu bylo i tentokrát.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Po toulce Malou stranou a Karlovým mostem v blízkosti dalších památek je v malé uličce penzion a malá restaurace asi pořád plná a tak předchozí rezervace víc nez potřebná. Palec nahoru
Pension Restaurant U Lilie
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO