Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

V přízemí Pensionu U Lilie se nachází restaurace zaměřená na italskou kuchyni. Na denním menu najdete vždy také české tradiční pokrmy. Za teplého počasí je možnost posezení v zahrádce, která je situována ve dvoře obklopená krásnými květinami. Restaurace U Lilie je také vhodné místo pro pořádání společenských akcí všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U lilie jsem nebyla poprvé, dá se tu příjemně posedět u kávy s výborným tiramisu, nebo si dát třeba noky s lososem. Vždy jsem byla spokojená, stejně jako můj doprovod. Je to tu malé, celkem útulné. Dnes tu zrovna probíhala dětská oslava, takže zpočátku tu bylo rušno, ale tiramisu bylo dobré a obě jsme si pochutnaly.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Osobně jsem restauraci navštívila již poněkolikáté a vždy jsem se tu setkalia s ochotou, vstřícností a úsměvem.. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí je sice jednoduché, ale příjemné, a díky poloze i milému personálu se sem ráda opět vrátím.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na Starém Městě kousek od Karlova mostu unavený je příjemné posedět, restaurace je udělaná z kdysi průjezdu domu, stísněné prostory chodby, nicméně příjemné a dobré těstoviny
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO