Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

V přízemí Pensionu U Lilie se nachází restaurace zaměřená na italskou kuchyni. Na denním menu najdete vždy také české tradiční pokrmy. Za teplého počasí je možnost posezení v zahrádce, která je situována ve dvoře obklopená krásnými květinami. Restaurace U Lilie je také vhodné místo pro pořádání společenských akcí všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dal jsem si Cafe Latte a k tomu tiramisu (kupon od Slevomatu). Příjemná a velmi, velmi klidné místo kde zrovna lidi nejsou. Možná večer bude asi rušno. Ale vše rezervace bylo bez problému a vhodné vycházky přes Karlův most nebo Staromáku.
Pension Restaurant U Lilie
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace je velice příjemná, personál milý a vstřícný. Ke kávě nám číšník přinesl karafu vody bez problémů, což nás dost mile překvapilo. Nebývá to všude zvykem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Před vstupem do restaurace číšník i kuchař kouřili cigaretu. To opravdu nepůsobí nijak skvěle. Po příchodu nás udivil opravdu malý jídelní prostor, kde každý každému kouká do talíře. Jídlo bylo průměrné, spíše menší porce. Dezert by mohl být taky větší. Nápojový lístek odpovídal pro hosta - cizince, každopádně ne pro Čecha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO