Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 21x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

V přízemí Pensionu U Lilie se nachází restaurace zaměřená na italskou kuchyni. Na denním menu najdete vždy také české tradiční pokrmy. Za teplého počasí je možnost posezení v zahrádce, která je situována ve dvoře obklopená krásnými květinami. Restaurace U Lilie je také vhodné místo pro pořádání společenských akcí všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace je velice příjemná, personál milý a vstřícný. Ke kávě nám číšník přinesl karafu vody bez problémů, což nás dost mile překvapilo. Nebývá to všude zvykem.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Před vstupem do restaurace číšník i kuchař kouřili cigaretu. To opravdu nepůsobí nijak skvěle. Po příchodu nás udivil opravdu malý jídelní prostor, kde každý každému kouká do talíře. Jídlo bylo průměrné, spíše menší porce. Dezert by mohl být taky větší. Nápojový lístek odpovídal pro hosta - cizince, každopádně ne pro Čecha.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsme nebyli poprvé, jídlo bylo opět dobré a hlavně rychle připravené, což jsme opravdu ocenili. V zimě táhne od dveří, ale včera to vůbec nevadilo:)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO