Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pension Restaurant U Lilie

V přízemí Pensionu U Lilie se nachází restaurace zaměřená na italskou kuchyni. Na denním menu najdete vždy také české tradiční pokrmy. Za teplého počasí je možnost posezení v zahrádce, která je situována ve dvoře obklopená krásnými květinami. Restaurace U Lilie je také vhodné místo pro pořádání společenských akcí všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili již poněkolikáté a vždycky jsme se tu setkali se skutečně nebývale milou obsluhou. Tiramisu i káva byly jako obvykle výborné. Prostředí sice není nic moc, ale díky dobrému jídlu a příjemnému personálu se na posezení zde vždy těšíme a ne jinak tomu bylo i tentokrát.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Po toulce Malou stranou a Karlovým mostem v blízkosti dalších památek je v malé uličce penzion a malá restaurace asi pořád plná a tak předchozí rezervace víc nez potřebná. Palec nahoru
Pension Restaurant U Lilie
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na Starém městě v blízkosti památek a ruchu od Královské cesty a hory lidí v tichosti postranní uličky a tichu. Restaurace je předělaný průjezd historického domu. Příjemné, možná si zopakujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO