Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U kuřátka

U Kuřátka ctí dvě jednoduché zásady. Čerstvé suroviny a domácí přípravu. Když k tomu přidáte ještě dokonalou obsluhu a přátelské ceny, vznikne velmi příjemné prostředí, do kterého se hosté stále rádi vracejí. Přijďte se sami přesvědčit.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vaří výborně, jedno z jídel jsme sice vrátili, protože i když se číšník dodatečně ptal jak propečený steak bude kolega chtít, tak místo medium přinesl uplně propečený, ale pak se několikrát omluvil a s omluvou přišel i sám kuchař, což se řekneme v klasický hospodě málo kde vidí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo vybrané z poledního menu jsme dostali velice rychle a bylo výborné. Obsluha velmi příjemná, co víc si přát než takovou restauraci hned za rohem vašeho domu.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace, která na první dojem extra neoslovi, ale opak je opravdou - jídlo je excelentní, personál výborný. Po prvním dojemu jsem byl přesvědčen o opaku, jen to na tom prostředí by se možná dalk zapracovat. Jinak lze jedině doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO