Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurace U Kulináře

Restaurace U Kulináře se nachází v blízkosti radnice. Skládá se ze dvou poschodí, v přízemí se nachází nekuřácká restaurace a bar s kapacitou 38 míst , v poschodí kuřácká pivnice s kapacitou 45 míst. Dále také sezónní předzahrádka s kapacitou 24 míst.
Můžete se zde těšit na tzv. sezónní menu, obměňují zde menu dle sezóny a to několikrát ročně, což zaručuje čerstvost používaných potravin.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Nejprve jsem se trošku bál. Burger, steak, tex mex. Znělo to až moc dobře. Na večeři byla restaurace plně obsazena a bez rezervace bychom se neusadili. Prostředí pro mě příjemné, takového stylu americké zájezdní hospody. Dřevěné obložení, kožená sedací souprava při štěně, americké reklamy a SPZ. Obsluha velice příjemná a všímavá. Menu smysluplné, s označením pálivosti pokrmu. Měli jsme dvě jídla z kategorie tex mex, enchiladas a burritos. Oboje chuťově dobré, i přes obsazenost placu rychle připravené. Částečně jsem se u mexického jídla těšil na chuť koriandru, která ovšem chyběla. Pro mě určitě velmi příjemná zkušenost s jistotou návratu při cestě Domažlicemi.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba