Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 35x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Knihovny

V naší restauraci si můžete vybrat jídla teplé i studené kuchyně. Připravili jsme pro Vás velké množství hotových jídel tradiční české kuchyně, ale i minutková jídla. Veškerá jídla se snažíme nabízet za přijatelné ceny, jak se můžete přesvědčit v nabídce jídelního lístku.

K příjemnému posezení čepujeme pivo Staropramen 12° Ležák ve špičkové kvalitě. Kvalita piva je sledována pravidelnou kontrolou pracovníků Pivovaru Staropramen a naší vlastní denní kontrolou.

Veškerá jídla jsou připravována z denně čerstvých surovin

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jedlo a milý personál :) len to pivo malo trošku inú chuť ako sme zvyknutí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je vhodná na běžné setkání s přáteli po práci - neurazí, nenadchne. Obsluha příjemná. Z rozlévaných vín mají pouze jeden druh - u červeného je to Frankovka, rozhodně jedna z těch hodně levných.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace jsme chodili s přáteli párkrát za rok, ale už řadu let, a vždy jsme byli nadšeni. Letos ovšem to bylo zklamání, krásný sklep je zavřený, přízemní prostory malé, jídla mnohem dražší a o naší rezervaci jediný obsluhující číšník nic nevěděl. Tak příště půjdeme jinam.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO