Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Klásků

Nekuřácká restaurace, která má v nabídce 8 druhů piv - např. Plzeň 12°, Černá Hora, Lobkowicz. Možnost pořádání soukromých i rodinných akcí. K dispozici 2 terasy, posezení na zahradě s dětským koutkem. Možnost parkování, výborná přístupnost. K dispozici wifi.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace blízko sídliště s posezením uvnitř i venku s venkovními atrakcemi pro děti. Smažené tvarůžky byly výborné stejně jako bramborové dukátky s tatarkou.
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
V této restauraci jsem byla dnes s kamarádkou na doporučení. Dala jsem si "kotletu na vysoko" s hranolkama a hříbkovou omáčkou. Maso mě velmi zklamalo, bylo cítit, že není čerstvé. Nevrátila jsem jídlo jen z důvodu, že jsem nechtěla kazit atmosféru, hlavně kamarádce, která si dala smažené tvarůžky a prý si pochutnala. Nevím, jestli ještě někdy budu důvěřovat této restauraci, co se čerstvosti potravin týče, ale vzhledem ke konkurenci mnoha jiných, sem již nikdy nepřijdu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO