Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Katakomb

Přehled hodnocení
73% celkově
63% personál
81% prostředí
65% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 2x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Podprůměrná kuchyně s pomalou obsluhou ale příjemné prostředí...ve výsledku průměrný hodnocení.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Vetsina personalu byla velice mila, ale objednali jsme si smazene lupinky, ktere jsme tam meli jiz nekolikrat, ale tentokrat byly presmazene, hnede, tvrde, proste nedobre.. ale ze nam silnejsi (jako delaji bezne) neudelaji, protoze maji brambory uz nakrajene
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Žádná sláva...Poslední přání...Zaplať a vypadniii...
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Stavěli jsme se tam večer z kina na posezení u piva. Lidí bylo dost,skoro plná hospoda.Jen obsluha nějak nestíhala a po 23.hodině za námi přišla,abychom jim sdělili svoje poslední přání.I když bylo otevřeno do 24:00, tak nás již půl hodinky před zavíračkou se snažili slušně vyhnat. Nevíme jestli tak ještě někdy vyrazíme večer na pivo!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprvé jsme navštívili restauraci U Katakomb. Prostředí je velmi příjemné, personál milý. Seděli jsme na terase, kde to bylo moc fajn. Na jídle jsme si pochutnali i na pivku Krušovice Mušketýr. Doporučuji k návštěvě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá restaurace, pěkný interiér s příjemnou atmosférou. Jídlo dobře dochuceno, jen jsme museli trochu déle počkat, než je obvyklé. Ceny přijatelné. Obsluha příjemná.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Personal byl lehce zmateny a nestihali i pres to ze jich tam bylo asi 5 a meli plne 4 stoly pouze venku, tak obsluha byla velmi pomala. Jinak vice usmevu od servirek by take neuskodilo. Jinak domaci limonady maji fajn i ceny jsou prijatelne a prostredi take dobre.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Docela milé překvapení v Klatovech. Příjemná restaurace s moderním interiérem, milou a ochotnou obsluhou. Jídlo bych ještě trochu doladil, ale pochutnali jsme si. Doporučuji k návštěvě.
Celkově    
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Příjemné prostředí restaurace a přívětivá obsluha,bohužel s kuchyní jsme nebyli příliš spokojení.Objednali jsme si steak-rare a tortilu s vepřovou panenkou a dorazil k nám steak udělanej k smrti a tortila s kuřecím masem.Když pomineme,že jsme v podstatě dostali něco jiného,než jsme si objednali,kvalitu jídla hodnotíme spíš jako horší průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Hned po příchodu jsme byli nasměrovány na náš rezervovaný stůl. Při obědnávce nám bylo vše dostečně vysvětleno a proběhlo podle našich přání a představ. Nakonec byla spokojenost.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO