Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Katakomb

Přehled hodnocení
76% celkově
67% personál
78% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 6x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Stavěli jsme se zde na oběd a byli jsme docela spokojeni, vše bylo jak jsme si představovali. Dá se určitě ještě pár věcí vylepšit a proto se těšíme na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Behem rijna a listopadu jsem U Katakomb s kolegy navstivil nekolikrat a nikdy nebyl problem. Ochutnali jsme od polevek, pres burgry a omacky az k tataraku a jidlo bylo vzdy prvotridni, personal take. Ceny primerene. Zatim nejlepsi restaurace v Klatovech.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme navštívili restauraci U Katakomb. Návštěva nás nezklamala. Prostředí je příjemné a obsluha milá. Všem našim požadavkům vyhověli. Prostě doporučuji k návštěvě.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Podprůměrná kuchyně s pomalou obsluhou ale příjemné prostředí...ve výsledku průměrný hodnocení.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Vetsina personalu byla velice mila, ale objednali jsme si smazene lupinky, ktere jsme tam meli jiz nekolikrat, ale tentokrat byly presmazene, hnede, tvrde, proste nedobre.. ale ze nam silnejsi (jako delaji bezne) neudelaji, protoze maji brambory uz nakrajene
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Žádná sláva...Poslední přání...Zaplať a vypadniii...
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Stavěli jsme se tam večer z kina na posezení u piva. Lidí bylo dost,skoro plná hospoda.Jen obsluha nějak nestíhala a po 23.hodině za námi přišla,abychom jim sdělili svoje poslední přání.I když bylo otevřeno do 24:00, tak nás již půl hodinky před zavíračkou se snažili slušně vyhnat. Nevíme jestli tak ještě někdy vyrazíme večer na pivo!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprvé jsme navštívili restauraci U Katakomb. Prostředí je velmi příjemné, personál milý. Seděli jsme na terase, kde to bylo moc fajn. Na jídle jsme si pochutnali i na pivku Krušovice Mušketýr. Doporučuji k návštěvě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO