Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Katakomb

Nabídka jídel restaurace U katakomb obsahuje české a místní speciality, ale současně také oblíbená jídla z oblasti mezinárodní kuchyně. Nabízí také skvělé pivo z tanku. Sídlí v historické budově v samotném centru Klatov v bezprostřední blízkosti objektu Katakomb Klatovy. V originálním prostředí restaurace U Katakomb Vám uspořádají akci dle Vašich požadavků. Příjemná atmosféra restaurace se salónkem pro maximálně 25 osob nabízí širokou škálu možností dle Vašich představ i přání.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Žádná sláva...Poslední přání...Zaplať a vypadniii...
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Stavěli jsme se tam večer z kina na posezení u piva. Lidí bylo dost,skoro plná hospoda.Jen obsluha nějak nestíhala a po 23.hodině za námi přišla,abychom jim sdělili svoje poslední přání.I když bylo otevřeno do 24:00, tak nás již půl hodinky před zavíračkou se snažili slušně vyhnat. Nevíme jestli tak ještě někdy vyrazíme večer na pivo!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poprvé jsme navštívili restauraci U Katakomb. Prostředí je velmi příjemné, personál milý. Seděli jsme na terase, kde to bylo moc fajn. Na jídle jsme si pochutnali i na pivku Krušovice Mušketýr. Doporučuji k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO