Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Katakomb

Nabídka jídel restaurace U katakomb obsahuje české a místní speciality, ale současně také oblíbená jídla z oblasti mezinárodní kuchyně. Nabízí také skvělé pivo z tanku. Sídlí v historické budově v samotném centru Klatov v bezprostřední blízkosti objektu Katakomb Klatovy. V originálním prostředí restaurace U Katakomb Vám uspořádají akci dle Vašich požadavků. Příjemná atmosféra restaurace se salónkem pro maximálně 25 osob nabízí širokou škálu možností dle Vašich představ i přání.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Stavěli jsme se na oběd a musím říci, že jsem byl mile překvapen, jak rychle jsme byli obsloužení a jak nám jídlo chutnalo. Budu se muset zastavit znovu a brzo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné sobotně odpolední setkání. Nejdřív mi překvapilo že již od 18 hod. bylo vše v nekuřáckém oddělení plné.Domluvili jsme se na kompromisu a sedli ke stolu, kde jsme vydrželi až do večera.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přejemná restaurace a milou obsluhou a na oběd ideální volba, je to rychle když zrovna není plná hospoda. Strategicky taky vhodně položené ve středu města u památek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO