Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 36x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kaštanů Jarov

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme opět navštívili s přítelem a byl to jako vždy vynikající kulinářský zážitek. Hamburgery naprosto perfektně dochucené. Obsluha byla velice milá. Rádi navštívíme restauraci zase.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
"Kaštani" opět nezklamali, příjemně nás navíc překvapilo, že restaurace byla téměř plná (rezervace přes Restu naopak opět zcela bezproblémová). Plzeň výborná, stejně tak i šedá rulanda 2015 od Mádla z Bílovic. Příjemným zpestřením byl čepovaný Paulaner (čepovaný je málokde k dostání). Pochutnali jsme si i na všech jídlech, obsluha tradičně ochotná a nevtíravá. (Nechali nás tentokrát posedět i chvíli po zavíračce.)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Must say,that food was really delicious. Servis was friendly,smile and fast - no empty glasses :-) It is near tram and bus station,so available. Prices was OK - 200,- Kč for one meal.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace. Milé překvapen že točili německé pšeničné pivo za přijatelnou cenu 50,- Kč za 0,5 l . Mohli by ho točit na pořád. V restauraci mi bylo velmi horko. Jídelní a nápojový lístek byl vynikající. Ceny mezi 200 - 300 Kč takže v pohodě. Milý personál. Jídlo mě velmi chutnalo. Jen malá výtka nad masem steak špatně naporcovaný, tudíž se špatně krájilo. Ostatní vynikající.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Dobré posezení, výborné pivo, dobré jídlo, ale malý výběr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace pro 8 lidi bez problému, dostali jsme stůl, kde jsme se navzájem velice dobre slyšeli... jídlo je fantasticky prezentováno, všem chutnalo :) byli jsme zde potřetí, obsluha je vždy výborná. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva u Kaštanů nás opět nezklamala. Ochotný personál, pivo jako křen, výborný silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky. Řízek s vídeňským bramborovým salátem ani steak s ratatouille neměly chybu. Pochutnali jsme si i na čajích z čerstvého zázvoru.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem tu poprvé, na obědě, dal jsem si menu, jidlo bylo průměrně, bramborové knedlíky hodně měkké až se rozpadávaly na vidličce, jinak personal se celkem snažil, co hodnotim kladně je nabídka dvou meníček v poledne, pivo bylo slušné

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO