Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kaštanů Jarov

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
81% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 6x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zvenku poměrně nenápadná restaurace, uvnitř gastronomický ráj. Ochotný personál, hezké, elegantní a účelné prostředí (jednu hvězdičku méně dáváme za to, že z kuřácké části zřejmě trochu táhne, přišli jsme lehce načichlí kouřem) a hlavně nápadité a výborné jídlo. Měli jsme skvělou tomatovou rybí polévku, kozí sýr v jarním těstě a kuřecí steak, obojí s ratatouille, obojí moc dobré, stejně tak dezerty. Vřele doporučujeme, ceny jsou na poměry Žižkova/Jarova vyšší, ale host si za své rozhodně přijde na své.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodíme se často a zatím k velkému zklamaní nedošlo. Jídlo velmi dobré, příjemná obsluha i prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí s velmi ochotným personálem. Jsem zde už poněkolikáté a jídlo je pořád vynikající. Tuto restauraci vřele doporučuji. Je zde hezké posezení s rychlou obsluhou a dobrým pivem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme U kaštanů na schůzce v neděli večer. Rezervace v tu dobu není zjevně nutná, skoro nikdo tu nebyl. Obsluha milá, pití dobré, jídlo jsme nakonec neměli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace příjemná,kuchyně výtečná....šla jsem na doporučení a byla jsem mile překvapená....za mě...DOPORUČUJI:-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přestěhovali jsme se na několik měsíců do oblasti Jarova a zahájili zkoumání místní gastronomie. "Kaštany" rozhodně nasadily vysokou laťku: výborný, ochotný a přitom nevtíravý personál; skvělé a nápadité jídlo (měli jsme platýze s citrónovými papardelle a smaženou rukolou z týdenní nabídky, k tomu silný hovězí vývar, grilovaný ananas a nakládané sýry z nabídky stálé); dobře ošetřované pivo, jak trochu "sametová" desítka Radegast, tak dvanáctka Plzeň. To vše v příjemném, vkusném prostředí (seděli jsme v nekuřácké části). Cena je na spíše horní hranici přijatelného rozmezí pro danou lokalitu, ale za vše výše uvedené je cenou přijatelnou. Rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Druha návštěva tohoto podniku a opět nezklamala. Výborné domácí limonády, které v létě krásné osvezi, příjemné prostředí i obsluha, jídlo z poledního menicka nemělo chybu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
K našemu překvapení velmi pěkná restaurace pro nás na super místě. Personál je velmi ochotný, k jídlu jsme si dali velmi chutně připravený tatarák. Jediné co lze vytknout je pivo točené pod míru.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme zde na obědě a velmi mile jsme byli překvapeni. Obědová menu byla pestrá v nabídce a výborná v chuti. Domácí limonády byly také zajímavým zpestřením. Už se těšíme na další návstěvu :)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO