Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 33x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kaštanů Jarov

Přehled hodnocení
87% celkově
90% personál
88% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 11x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
"Kaštani" opět nezklamali, příjemně nás navíc překvapilo, že restaurace byla téměř plná (rezervace přes Restu naopak opět zcela bezproblémová). Plzeň výborná, stejně tak i šedá rulanda 2015 od Mádla z Bílovic. Příjemným zpestřením byl čepovaný Paulaner (čepovaný je málokde k dostání). Pochutnali jsme si i na všech jídlech, obsluha tradičně ochotná a nevtíravá. (Nechali nás tentokrát posedět i chvíli po zavíračce.)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Must say,that food was really delicious. Servis was friendly,smile and fast - no empty glasses :-) It is near tram and bus station,so available. Prices was OK - 200,- Kč for one meal.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace. Milé překvapen že točili německé pšeničné pivo za přijatelnou cenu 50,- Kč za 0,5 l . Mohli by ho točit na pořád. V restauraci mi bylo velmi horko. Jídelní a nápojový lístek byl vynikající. Ceny mezi 200 - 300 Kč takže v pohodě. Milý personál. Jídlo mě velmi chutnalo. Jen malá výtka nad masem steak špatně naporcovaný, tudíž se špatně krájilo. Ostatní vynikající.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Dobré posezení, výborné pivo, dobré jídlo, ale malý výběr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace pro 8 lidi bez problému, dostali jsme stůl, kde jsme se navzájem velice dobre slyšeli... jídlo je fantasticky prezentováno, všem chutnalo :) byli jsme zde potřetí, obsluha je vždy výborná. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva u Kaštanů nás opět nezklamala. Ochotný personál, pivo jako křen, výborný silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky. Řízek s vídeňským bramborovým salátem ani steak s ratatouille neměly chybu. Pochutnali jsme si i na čajích z čerstvého zázvoru.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem tu poprvé, na obědě, dal jsem si menu, jidlo bylo průměrně, bramborové knedlíky hodně měkké až se rozpadávaly na vidličce, jinak personal se celkem snažil, co hodnotim kladně je nabídka dvou meníček v poledne, pivo bylo slušné
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili ze zvědavosti - po odvysílání pořadu "Teď vaří šéf". Personál, prostředí vynikající,ale horší bylo jídlo,které jsme si objednali. Na talíři vypadalo krásně,ale to bylo vše. Houbová omáčka a pečené brambory byly vynikající,ale vepřový steak,ten se prostě nedal pomalu ani ukrojit a natož rozkousat, syrový a tvrdý,tak ten jsem vrátila. Milé ale bylo od obsluhy,že nám tuto porci nepočítali. Ale pivo mají výborné. Zkusíme tuto restauraci navštívit ještě jednou, třeba pan kuchař neměl svůj den, i to se může stát. I tak ji doporučíme kamarádům.
Restaurace U Kaštanů Jarov
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodili jsme sem před pořadem „Ano šéfe!, budeme i po něm. Personál ochotný, prostředí pěkné a jídlo velmi dobré. Jenom v neděli, zejména v podvečer, už zpravidla nejsou jídla ze speciální nabídky, což by bylo možné i pochopit, ovšem není jasné, proč personál jídla, která už nejsou k dispozici, nemaže postupně z nabídkových tabulí. Budí to dojem, že je vše a pak je realita jiná.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO