Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kaštanů Jarov

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
87% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 8x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace pro 8 lidi bez problému, dostali jsme stůl, kde jsme se navzájem velice dobre slyšeli... jídlo je fantasticky prezentováno, všem chutnalo :) byli jsme zde potřetí, obsluha je vždy výborná. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva u Kaštanů nás opět nezklamala. Ochotný personál, pivo jako křen, výborný silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky. Řízek s vídeňským bramborovým salátem ani steak s ratatouille neměly chybu. Pochutnali jsme si i na čajích z čerstvého zázvoru.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem tu poprvé, na obědě, dal jsem si menu, jidlo bylo průměrně, bramborové knedlíky hodně měkké až se rozpadávaly na vidličce, jinak personal se celkem snažil, co hodnotim kladně je nabídka dvou meníček v poledne, pivo bylo slušné
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili ze zvědavosti - po odvysílání pořadu "Teď vaří šéf". Personál, prostředí vynikající,ale horší bylo jídlo,které jsme si objednali. Na talíři vypadalo krásně,ale to bylo vše. Houbová omáčka a pečené brambory byly vynikající,ale vepřový steak,ten se prostě nedal pomalu ani ukrojit a natož rozkousat, syrový a tvrdý,tak ten jsem vrátila. Milé ale bylo od obsluhy,že nám tuto porci nepočítali. Ale pivo mají výborné. Zkusíme tuto restauraci navštívit ještě jednou, třeba pan kuchař neměl svůj den, i to se může stát. I tak ji doporučíme kamarádům.
Restaurace U Kaštanů Jarov
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodili jsme sem před pořadem „Ano šéfe!, budeme i po něm. Personál ochotný, prostředí pěkné a jídlo velmi dobré. Jenom v neděli, zejména v podvečer, už zpravidla nejsou jídla ze speciální nabídky, což by bylo možné i pochopit, ovšem není jasné, proč personál jídla, která už nejsou k dispozici, nemaže postupně z nabídkových tabulí. Budí to dojem, že je vše a pak je realita jiná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace (gastropubu) jsme s přítelkyní šli na základě dílu Ano šéfe, kde tato restaurace obstála velmi důstojně. Musím říci, že to byla velmi dobrá volba. U našeho stolu se vystřídali postupně 2 servírky a 1 číšník. Všichni byli velmi příjemní a úslužní. Udivila mne rychlost s jakou jsme jídlo dostali na stůl. Během hodiny jsme byli po jídle (2 hlavní chody a 2 dezerty) a to jsme s jídlem opravdu nijak nechvátali. Jídlo bylo velmi chutné a i naservírování na talíři bylo pro oko zdařilé. Byla to naše první návšteva a musím říci, že rozhodně nebude poslední.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborný roast beef burger a skvělá obsluha. Určitě doporučujeme, na Jarově nemá konkurenci. Ano šéfe se Zdeňkem Pohlreichem restauraci určitě neuškodilo. Rádi znovu navštívíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Poprvé a naposledy.Prijemné prostředí s ochotnou rychlou obsluhou.Jidlo, které jsem jedl já bylo podprůměrně, club sendwich - připalený chleba + jako bonus jsem našel 3cm provázek neznámého původu, gumové(pravděpodobně, dopředu udělamé) hranolky...,,domácí´´ levandulová limonada z kupovaného syrupu doplněna pomerančem(proč pomeranč k levanduli...?)...kamarád byl s jídlem spokojený, nicméně mě chutnal pouze desert ☹️

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO