Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kaštanů Jarov

Kapacita restaurace je 140 míst a skládá se ze dvou třetin z nekuřácké části, ale nabízí i kuřácký salonek, který je stavebně oddělen. V restauraci čepují prémiový ležák Pilsner Urquell a nabízí širokou škálu produktů tohoto pivovaru.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme U kaštanů na schůzce v neděli večer. Rezervace v tu dobu není zjevně nutná, skoro nikdo tu nebyl. Obsluha milá, pití dobré, jídlo jsme nakonec neměli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace příjemná,kuchyně výtečná....šla jsem na doporučení a byla jsem mile překvapená....za mě...DOPORUČUJI:-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přestěhovali jsme se na několik měsíců do oblasti Jarova a zahájili zkoumání místní gastronomie. "Kaštany" rozhodně nasadily vysokou laťku: výborný, ochotný a přitom nevtíravý personál; skvělé a nápadité jídlo (měli jsme platýze s citrónovými papardelle a smaženou rukolou z týdenní nabídky, k tomu silný hovězí vývar, grilovaný ananas a nakládané sýry z nabídky stálé); dobře ošetřované pivo, jak trochu "sametová" desítka Radegast, tak dvanáctka Plzeň. To vše v příjemném, vkusném prostředí (seděli jsme v nekuřácké části). Cena je na spíše horní hranici přijatelného rozmezí pro danou lokalitu, ale za vše výše uvedené je cenou přijatelnou. Rádi se sem vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO