Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kaštanů Jarov

Kapacita restaurace je 140 míst a skládá se ze dvou třetin z nekuřácké části, ale nabízí i kuřácký salonek, který je stavebně oddělen. V restauraci čepují prémiový ležák Pilsner Urquell a nabízí širokou škálu produktů tohoto pivovaru.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem tu poprvé, na obědě, dal jsem si menu, jidlo bylo průměrně, bramborové knedlíky hodně měkké až se rozpadávaly na vidličce, jinak personal se celkem snažil, co hodnotim kladně je nabídka dvou meníček v poledne, pivo bylo slušné
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili ze zvědavosti - po odvysílání pořadu "Teď vaří šéf". Personál, prostředí vynikající,ale horší bylo jídlo,které jsme si objednali. Na talíři vypadalo krásně,ale to bylo vše. Houbová omáčka a pečené brambory byly vynikající,ale vepřový steak,ten se prostě nedal pomalu ani ukrojit a natož rozkousat, syrový a tvrdý,tak ten jsem vrátila. Milé ale bylo od obsluhy,že nám tuto porci nepočítali. Ale pivo mají výborné. Zkusíme tuto restauraci navštívit ještě jednou, třeba pan kuchař neměl svůj den, i to se může stát. I tak ji doporučíme kamarádům.
Restaurace U Kaštanů Jarov
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Chodili jsme sem před pořadem „Ano šéfe!, budeme i po něm. Personál ochotný, prostředí pěkné a jídlo velmi dobré. Jenom v neděli, zejména v podvečer, už zpravidla nejsou jídla ze speciální nabídky, což by bylo možné i pochopit, ovšem není jasné, proč personál jídla, která už nejsou k dispozici, nemaže postupně z nabídkových tabulí. Budí to dojem, že je vše a pak je realita jiná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO