Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 33x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kaštanů Jarov

Kapacita restaurace je 140 míst a skládá se ze dvou třetin z nekuřácké části, ale nabízí i kuřácký salonek, který je stavebně oddělen. V restauraci čepují prémiový ležák Pilsner Urquell a nabízí širokou škálu produktů tohoto pivovaru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
"Kaštani" opět nezklamali, příjemně nás navíc překvapilo, že restaurace byla téměř plná (rezervace přes Restu naopak opět zcela bezproblémová). Plzeň výborná, stejně tak i šedá rulanda 2015 od Mádla z Bílovic. Příjemným zpestřením byl čepovaný Paulaner (čepovaný je málokde k dostání). Pochutnali jsme si i na všech jídlech, obsluha tradičně ochotná a nevtíravá. (Nechali nás tentokrát posedět i chvíli po zavíračce.)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Must say,that food was really delicious. Servis was friendly,smile and fast - no empty glasses :-) It is near tram and bus station,so available. Prices was OK - 200,- Kč for one meal.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace. Milé překvapen že točili německé pšeničné pivo za přijatelnou cenu 50,- Kč za 0,5 l . Mohli by ho točit na pořád. V restauraci mi bylo velmi horko. Jídelní a nápojový lístek byl vynikající. Ceny mezi 200 - 300 Kč takže v pohodě. Milý personál. Jídlo mě velmi chutnalo. Jen malá výtka nad masem steak špatně naporcovaný, tudíž se špatně krájilo. Ostatní vynikající.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO