Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Karla

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Bohužel už nemají černé pivo, nový číšník je mírně arogantní, víno a kořalka působí naředěně, nejspíš už tuto oblíbenou hospudku nebudeme navštěvovat. Ale je nám to velice líto!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace má i zahrádku, což je v tom vedru úžasné. Jídlo je vynikající i dobré pivo. Jediná nevýhoda je, že se tu nedá rezervovat místo a nedá se platit kartou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší ďábelská topinka široko daleko a k tomu černé piiiiivo. Škoda jen, že je tu neustále plno. Ale kdo si počká, ten se dočká a místo se najde. V létě je to se zahrádkou lepší.
Restaurace U Karla
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Cepovana Polička pěkne na hladinku. Jídlo takový šílený poměr cena výkon, obvykle se to nedá sníst a stojí to par korun. Chuťově neni moc co vytknout. Pokud mate chuť na levný tatarak tak nejlepsi volba v okolí.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO