1 fotka

Restaurace U Kalichu

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Kalichu

Restaurace v samém středu města Jihlava je rozdělena do dvou částí, a to do kuřácké a nekuřácké. Kromě pizzy přímo na místě je možné si ji také objednat domů. Široký je i výběr alkoholických či nealkoholických nápojů, které v příjemném prostředí naservíruje profesionální obsluha.
Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Dobrý den, byli jsme zde na vouchery ze slevomatu na dvě pizzy 32cm. Pizzy byli dobré, takové to silnější těsto a hodně ingrediencí. Spíš taková "česká", protože místo suga používají kečup a místo mozzarelly zase eidam. :-0 Chuťově mi chutnala, přitelkyně má radši tenké těsto italského typu. Výběr z hodně druhů. Prostředí příjemné, ale obyčejné. Na WC zápach, ale třeba tam předemnou bylo nějaký zvíře. :-D Rozlévané víno výborné a ostatní pití normální. Obsluha příjemná a ochotná. Cenová relace standardní na Jihlavu. Mohu s klidem doporučit pro nenáročné hosty. ;-)

  • Restaurace U Kalichu

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace