7 fotek

Restaurace U Jindry

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Jindry

Restaurace U Jindry je součástí stejnojmenného penzionu. Je členěna do několika částí - nachází se zde salonek určený k pořádání soukromých akcí, sál se samostatným barem a letní terasa, kde je zřízena venkovní kuchyň s grilem. Jídelní lístek obsahuje široký výběr minutkových pokrmů, každý všední den si zde navíc může zákazník vybrat z denního menu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Stylové prostředí venkovského stylu s příjemnou obsluhou. Dorazili jsme zrovna na grilovací den a objednali si lososa s hranolkami. Losos byl na povrchu krásně křupavý a voněl správnou vůní ryby připravovanou na ohni. Irský hamburger obsahoval vše, co má správný burger obsahovat, čerstvý salát, rajče, cibule, slanina a poctivý kus hovězího masa. Snad jen příprava jídla trvala trochu déle než je obvyklé, ale s lahodnou domácí limonádou se to dalo vydržet. Penzion U Jindry je tedy místo, kde se vyplatí zastavit!

  • Restaurace U Jindry
  • Restaurace U Jindry

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace