Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

13 fotek
Na mapě

Podobné podniky

  • U Bičíků
    Třída Václava Klementa 445, Mladá Boleslav
Zobrazit další

Informace U Janka Kosmonosy

V restauraci připravují každý den širokou nabídku hotových jídel ale také minutek. Je vhodná ke každodenním obědům, večeřím, obchodním schůzkám ale také třeba jen k posezení na víno. V restauraci se také nachází samostatný salónek. Kapacita restaurace je 60 míst. 


V pivnici se můžete zastavit na výborně načepované pivo, dát si k němu jednu ze skvělých chuťovek a přitom sledovat sportovní přenosy a nebo si jen třeba zahrát karty s kamarády. 

​ 

Můžete posedět i na zahrádce, která je jako stvořená ke klidnému posezení a vychutnání si výborného jídla na čerstvém vzduchu, je pro Vás otevřená za každého krásného počasí. Co je víc než venkovní posezení a vůně linoucí se z grilu? 


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba