Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Hubatků

Legendární pivnice s projekcí a zahradní restaurací s grilem. První zmínka o současné pivnici U Hubatků se datuje k roku 1928. Denně připravují polední menu. Na čepu vždy jeden pivní speciál. V členitém interiéru se dvěma nekuřáckými salónky si každý najde své soukromí. V zadním salónku s přímým výhledem na italské Benátky. Itálie ve Vysočanech! 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velice zvláštní návštěva. Obsluha nahlásila poslední drink více než půl hodinu před zavíračkou.. Objednali jsme si tatarák a byli jsme dost zaskočeni, že při placení k němu bylo zvlášť účtováno vajíčko.. Pivko je tam ale fajn!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pivo mají výborné, to se musí uznat. Personál občas méně ochotný, ale dnes OK. Mají tam skvělého papoucha, který stále něco mluví :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U Hubatků jsem byl již po několikáté. Patří to k oblíbené restauraci na Praze 9. Na čepu je pivo Dalešice, které je výborné. Masové topinky i tatarák byl výborný. Prostředí je sympatické a v létě je nádherná zahrádka. Dopravní dostupnost MHD i vlakem je úžasné. Opravdu mohu vřele doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO