Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Hubatků

Legendární pivnice s projekcí a zahradní restaurací s grilem. První zmínka o současné pivnici U Hubatků se datuje k roku 1928. Denně připravují polední menu. Na čepu vždy jeden pivní speciál. V členitém interiéru se dvěma nekuřáckými salónky si každý najde své soukromí. V zadním salónku s přímým výhledem na italské Benátky. Itálie ve Vysočanech! 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zahrádka super, obsluha milá, vstřícná a vtipná, jídlo výborné. Venku grilování, platba možná kartou. Skvělá dostupnost MHD a přitom příjemné a klidné prostředí, kde občas projede vlak. Doporučujeme
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dobrá restaurace/hospoda v okolí Vysočanské, kde se dá dobře najíst během oběda. Restaurace má prostornou zahrádku ve dvoře. Obsluha je průměrná, ale jídlo mají dobré za příjemné ceny. Takže proč ne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Těstoviny (Al Pesto E Pollo) které měla kamarádka a já je mimochodem nejím bylo naprosto luxusní! Panenka plněná slaninou byla měkoučká a přesně akurát a Pizza Quattro formaggi bianca snad lepší než s Itálie ... tuto Restauraci U Hubatků velice doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO