Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Graffů

Plzeňská restaurace u Graffů se nachází v blízkosti I.P. Pavlova. Krom tradiční české kuchyně nabízí mnoho chuťovek k pivu a bifteky s různými omáčkami. Podává také denní menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
Nemám rád když přijdu do restaurace a musím se ptát kam si mám sednout. Obsluha by mi měla doporučit místo, ale to se dá přežít. Co mi, ale vadilo, bylo že ani po hodině co jsme dojedli, se nás nikdo nezeptal jestli si dáme třeba dezert, vlastně hodinu u nás nikdo nebyl ani sebrat sklo a zeptat se, zda je vše v pořádku a to mi celkem vadí, když tak necháme 1500 za večeři. Prostředí průměrně, ničím nenadchlo. Také jsou tragické příbory v pulitrech od piva a ještě ke všemu to jsou ty nejobyčejnější příbory, jaké si lze představit. Shrnuti : jídlo výborné, ale kazí to prostředí i obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO