Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Fořta

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemný zážitek. Ceny sice vyšší, ale kde jinde člověk ochutná sušeného muflona nebo makovou zmrzlinu se šípkovou omáčkou? (Tu vřele doporučuji zkusit.) Dostatečné množství personálu, to se dnes příliš nevidí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Veliká spokojenost! Zajímavá a nevšední nabídka jídel, příjemné prostředí, všímavá a ochotná obsluha, chuťově vynikající jídlo. Kamarádka chválila nabídku jídel i pro vegetariány, což rozhodně nebývá zvykem. Rozhodně bych se sem s radostí vrátila!
Restaurace U Fořta Restaurace U Fořta Restaurace U Fořta
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne zakonceni celodenniho vyletu. V restauraci U Forta jsme se vyborne a chutne najedli. Personal milý a ochotny i pres presilu nemeckych turistu :) ... Hovezi koule s tymianem a rajskou omackou, grilovane kureci s pecenym bramborem
Restaurace U Fořta Restaurace U Fořta
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO