4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace U Fořta

Restaurace slouží pro zákazníky co si chtějí v klidu vychutnat jídlo včetně milé a usměvavé obsluhy, která je vždy připravená doporučit vhodnou kombinaci. Celá kuchyně je vybavena nejmodernějším zařízením.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Chutné a zajímavé jídlo, např. žervé z kozího sýra s teplou škvarkovou houskou/plackou, vynikající čokoládový dortík. Ale jedna divná servírka, která nás odrazovala, že bude strašně dlouho čekat a že bychom s dětmi měli jít spíš vedle do bufáče, aby nebyly nervózní. No, jídlo přišlo ve standardní době kolem cca 20 minut - byl prodloužený víkend a kolem poledne. Druhý den servírka to samé, že budeme čekat hodinu i na dort a kafe. Naštěstí, po předchozí zkušenosti, jsme zůstali a vše jsme dostali za cca 10 minut. Ostatní obsluhující naprosto v pohodě. Tato servírka odrazovala i jiné lidi, vůbec jsme nepochopili proč. Majitel by jí měl buď domluvit nebo raději vyrazit.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace