Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Fořta

Restaurace slouží pro zákazníky co si chtějí v klidu vychutnat jídlo včetně milé a usměvavé obsluhy, která je vždy připravená doporučit vhodnou kombinaci. Celá kuchyně je vybavena nejmodernějším zařízením.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Chutné a zajímavé jídlo, např. žervé z kozího sýra s teplou škvarkovou houskou/plackou, vynikající čokoládový dortík. Ale jedna divná servírka, která nás odrazovala, že bude strašně dlouho čekat a že bychom s dětmi měli jít spíš vedle do bufáče, aby nebyly nervózní. No, jídlo přišlo ve standardní době kolem cca 20 minut - byl prodloužený víkend a kolem poledne. Druhý den servírka to samé, že budeme čekat hodinu i na dort a kafe. Naštěstí, po předchozí zkušenosti, jsme zůstali a vše jsme dostali za cca 10 minut. Ostatní obsluhující naprosto v pohodě. Tato servírka odrazovala i jiné lidi, vůbec jsme nepochopili proč. Majitel by jí měl buď domluvit nebo raději vyrazit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemný zážitek. Ceny sice vyšší, ale kde jinde člověk ochutná sušeného muflona nebo makovou zmrzlinu se šípkovou omáčkou? (Tu vřele doporučuji zkusit.) Dostatečné množství personálu, to se dnes příliš nevidí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Veliká spokojenost! Zajímavá a nevšední nabídka jídel, příjemné prostředí, všímavá a ochotná obsluha, chuťově vynikající jídlo. Kamarádka chválila nabídku jídel i pro vegetariány, což rozhodně nebývá zvykem. Rozhodně bych se sem s radostí vrátila!
Restaurace U Fořta Restaurace U Fořta Restaurace U Fořta
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO