Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Vinárna U Dvou Přátel

U Dvou Přátel ochutnáte nejen kvalitní vína z ČR i zahraničí, ale i různé pivní speciály. K zakousnutí nabízí holandské sýry, italské šunky, řecké olivy i tradiční české utopence a nakládané hermelíny.

Ve vinárně chtějí, abyste se u nich cítili doslova přátelsky :-) Názvu chtějí dostát a pokud nemáte zrovna doprovod na večer, nebo Vás všichni na poslední chvíli odmítnou, určitě se nudit nebudete. Mají velký výběr deskových her, které si s Vámi rádi zahrají. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba