Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Dvou Pánů

Přehled hodnocení
93% celkově
87% personál
91% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborna obsluha, ochota poradit, skvely servis pri vybranem vinu...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo chutné, bohužel jsme na něj čekali asi 40 minut, i když to byla nabídka z denního menu, takže mi nezbýval čas na dezert. Obsluha se zachovala pěkně a dezert mi zdarma zabalili. Možná bych jim jen doporučila, aby hosty upozornili předem, že příprava jídla zabere tak dlouhou dobu, protože ho připravují čerstvé nebo aby to napsali na jídelní lístek, protože v průběhu pracovního týdne nemá většina lidí na oběd příliš mnoho času. Restauraci bych proto doporučila spíše o víkendu nebo pokud máte na oběd dostatečné množství času. Prostředí je příjemné a obsluha milá.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
nemám reklamaci - Pavel Kyzr=profík
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí na Praze 1, příjemná a zdvořilá obsluha, vynikající jídlo (dali jsme si svíčkovou a halušky). Menu není příliš obsáhlé, ale řekl bych, že to není na škodu, protože díky tomu se kuchaři mohou věnovat pokrmům, které umí. Určitě zvažujeme další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, měli jsme denní menu a byli jsme spokojeni. Polévka bramborový krém byla také chutná. Obsluze nemám co vytknout, příště navštívíme tuto restauraci znovu. Mají tu 50 druhů piv.Doporučuji
Restaurace U Dvou Pánů
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásná restaurace v samotném srdci Prahy. Polední menu skvělé za výbornou cenu vzhledem k lokalitě, personál pozorný. Určitě nebyla poslední návštěva, restauraci doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO