Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Dvou Pánů

Restaurace s tradiční českou kuchyní s důrazem na kvalitu a čerstvost potravin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo chutné, bohužel jsme na něj čekali asi 40 minut, i když to byla nabídka z denního menu, takže mi nezbýval čas na dezert. Obsluha se zachovala pěkně a dezert mi zdarma zabalili. Možná bych jim jen doporučila, aby hosty upozornili předem, že příprava jídla zabere tak dlouhou dobu, protože ho připravují čerstvé nebo aby to napsali na jídelní lístek, protože v průběhu pracovního týdne nemá většina lidí na oběd příliš mnoho času. Restauraci bych proto doporučila spíše o víkendu nebo pokud máte na oběd dostatečné množství času. Prostředí je příjemné a obsluha milá.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
nemám reklamaci - Pavel Kyzr=profík
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí na Praze 1, příjemná a zdvořilá obsluha, vynikající jídlo (dali jsme si svíčkovou a halušky). Menu není příliš obsáhlé, ale řekl bych, že to není na škodu, protože díky tomu se kuchaři mohou věnovat pokrmům, které umí. Určitě zvažujeme další návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO