Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Dřeváka

Přehled hodnocení
73% celkově
73% personál
74% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 5x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Je skvělé, že je tato restaurace nekuřácká. Mají výborné pivo, i na jídle jsme si pochutnali. Další předností je možnost placení kartou. Bylo nás jedenáct a všichni jsme byli spokojení.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Párkrát jsme tady byli už a zdá se, že vyměnili kuchaře. Je to k lepšímu :-) Pivo vynikající a umí to čepovat, obsluha rychlá a milá. Jídlo průměr. Rezervaci prohodili, takže trošku zmatek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, sice nemají moc velký výběr jídel, ale mají od všeho něco a myslím, že si každý vybere. Měli jsme Rump stejk a burger a obojí bylo vynikající ;) Rozhodně jsme tu nebyli naposled.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
The prices are very good, the place is very nice, the food is very well prepared but the service is terrible. First time, my friend generously paid for me and I was asked if I want to pay too just for fun... Not funny. Today, I had 12 places booked a couple of days ahead but when we arrived, we got the worst table right next to the door and it was for 8 people at max. Bad joke again?? Don't think I will go there again :(
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pěkná hospůdka na Dřevařské. V pátek večer bez rezervace určitě ne, protože bylo plno. Čepují pivo Poutníka a speciál z pivovaru Lucky Bastard. Poutník 12ctka byl dobrý, akorát semtam nám na stole přistál podmírák. Ochutnala jsem i speciál, tento druh piva moc nemusím, ale nebyl špatný :) Obsluha byla rychlá. Na zobku jsme si dali tlačenku s chlebem, naložený camembert a chléb s tvarůžky. Chleba vypadal jako domácí, byl čerstvý a výborný. Camembert byl také výborný, akorát naložený. Jediné, k čemu mám připomínku, že nám mohli dát větší krajíc chleba s tvarůžky, sice, co bychom chtěli za 18,- Kč, ale vypadalo by to určitě lépe :) Celkově hodnotím kladně.
Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO