Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 23x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Dřeváka

Přehled hodnocení
83% celkově
80% personál
82% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 12x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Doporučuji, vše bylo v pořádku a bez problému. Průměrná restaurace, která ničím neohromí, ale ani neurazí. Jídlo bylo dobré. Obsluha byla fajn a prostředí průměrné. Cena odpovídá kvalitě.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Jedinou vytku mam k obsluze, ktera neslutecne vazla. Panaky pred koncertem jsme museli objednat na baru a i tak je obsluha prinesla asi az po 10 minutach. Zbytek OK.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tento podnik sme navštívili prvýkrát a určite nie posledný :) prostredie bolo príjemné a svetlé, obsluha milá, jedlo chutilo veľmi dobre (steak a noky) a pivo tiež. Tešíme sa na ďalšiu návštevu :)
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
The ambience clean. However very cold inside. Just regular or less than. Food was surprisingly tasty for a place like that. Tatar steak just amazing. That's the thing I would come back to have again.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Polední menu bylo vyborné za příjemnou cenu. Měl jsem křečí prso s grilovanou zeleninou, bramborem a dipem + polévka + limča... vše za cca stovku, vše vyborné. Obsluha krásna a milá. Super!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo a pivo výborné, obsluha asi neměla svůj den (ale to má někdy snad každý). Na meníčku jsem zde byl teprve podruhé, ale ještě určitě zavítám, až budu mít cestu kolem.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Malá hospůdka, príjemné prostredie s milou obsluhou a jedlom, ktoré je až nečakane dobré. Salát ceasar, steaky či burgre skutočne vynikajúce už niekoľkokrát, tiež veľmi zaujímavé pivné špeciály. Určite sa radi znovu vrátime
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Při mé druhé návštěvě jsem již ochutnal místní kuchyni. Jídlo nebylo vyloženě špatné, ale bylo takové nijaké. Málo dochucené a bez výrazu. Servis byl však opět skvělý.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO