Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 37x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Dřeváka

Pivo & Steaky & Burgery

Kuchyně je zaměřena především na kvalitní jídla v moderním podání. Cílem jsou poctivě připravovaná jídla z kvalitních a čerstvých surovin, bez použití polotovarů nebo umělých dochucovadel. 

Kromě lahodné kuchyně si tu můžete pochutnat na výborně načepovaném pivu "na hladinku" z pelhřimovského pivovaru Poutník. Pivo má příjemný říz, není přesycené ani prázdné. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dřeváka doporučuji, výborné pivo Moravia od Lucky Bastard, manžel pil Dudáka. Dali jsme si nivové koule a tvarůžkový chléb - klasika, chutné, akorát ceny těchto zobek byly trochu vyšší než jidne. Co opravdu musím vychválit je naložený hermelín, který je servírován v super zavařovačce, byl měkký, výborně naložený a hlavně k němu byl čerstvý chléb. Obsluha ok, prostředí také ok.
Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zašli jsme na pivo a zobku. Dudák 10,11,12 mi chutnal, manželka pila Moraviu, kterou si pochvalovala. Nivové koule a tvarůžkový chléb klasika, naložený hermelín byl výborný, hlavně oceňuji měkký chléb. Obsluha, prostředí fajn.
Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka Restaurace U Dřeváka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO