Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Dřeváka

Nekuřácká pivnice s českou a steakovou kuchyní. Hostinec U Dřeváka byl otevřen v létě roku 2012 na Dřevařské ulici v Brně. Kuchyně je zaměřená především na kvalitní česká jídla v moderním podání. Cílem jsou poctivě připravovaná jídla z kvalitních a čerstvých surovin, bez použití polotovarů nebo umělých dochucovadel. Kromě lahodné kuchyně si můžete pochutnat na výborně načepovaném pivu "na hladinku" z pelhřimovského pivovaru Poutník a brněnského minipivovaru Lucky Bastard.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Je skvělé, že je tato restaurace nekuřácká. Mají výborné pivo, i na jídle jsme si pochutnali. Další předností je možnost placení kartou. Bylo nás jedenáct a všichni jsme byli spokojení.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Párkrát jsme tady byli už a zdá se, že vyměnili kuchaře. Je to k lepšímu :-) Pivo vynikající a umí to čepovat, obsluha rychlá a milá. Jídlo průměr. Rezervaci prohodili, takže trošku zmatek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí, sice nemají moc velký výběr jídel, ale mají od všeho něco a myslím, že si každý vybere. Měli jsme Rump stejk a burger a obojí bylo vynikající ;) Rozhodně jsme tu nebyli naposled.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO