Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 15x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Dřeváka

Kuchyně je zaměřena především na kvalitní jídla v moderním podání. Cílem jsou poctivě připravovaná jídla z kvalitních a čerstvých surovin, bez použití polotovarů nebo umělých dochucovadel. Doporučujeme ochutnat vyzrálé hovězí. Maso z mladých býků zraje minimálně tři týdny, což mu dává jedinečné vlastnosti a chuť. Kromě lahodné kuchyně si tu můžete pochutnat na výborně načepovaném pivu "na hladinku" z pelhřimovského pivovaru Poutník. Pivo čepované "na hladinku" je typické hustou krémovou pěnou plnou mikrobublinek. Taková pěna je na rozdíl od suché "čepice" mokrá a plná piva. Proto si pivo můžete vychutnat hned, na rozdíl od suché pěny, kde musíte počkat, až trochu opadne. Pěna je na povrchu jemná a rovná, po napití kreslí na stěnách sklenice kroužky, tzv. hladinky. Z této pěny se uklidňuje a ke konci dochází pomalu (pivo takzvaně dojde). Pivo má příjemný říz, není přesycené ani prázdné. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Měl jsem zde obchodní oběd a denní menu příjemně překvapila - chutné jídlo, velice rychlá obsluha. Někdy se zastavím večer ochutnat pivko, mají dosti velký výběr.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO