Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Císaře

Restaurace se zaměřením na českou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci bylo plno, ale díky rezervaci jsme měli místa u stolu a "v klidu" poobědvali. Oceňuji rychlost obsluhy. Jídlo dobré, chutné. Ale... ale polévka nebyla horká, nýbrž vlažná a též hlavní jídlo (špíz s bramborem) mohlo být delší dobu "na plotně".
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na tuto restauraci nedáme dopustit ( alespoň zatím ). A musím přiznat, že díky rezervaci jsme měli místa u stolu a "v klidu" poobědvali. Oceňuji rychlost obsluhy v jinak "plné" restauraci. Jídlo vynikající, chutné a hlavně horké. Určitě se vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po dlouhé době jsme zavítali do této restaurace. Moc dobré - vše. MENU - výběr z asi 5 hlavních jídel (též dva druhy polévky). Jídlo velice chutné ( a ani málo , ani moc), personál výborný. Tady se rovněž budeme vracet. Díky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO