Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Chlupatýho ducha

Přehled hodnocení
86% celkově
81% personál
83% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 9x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace v centru Prahy, příjemné místo s atmosférou, vtipné dekorace i názvy jídel. Škoda, že koncem roku zavírají.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vzhledem k lokalitě velmi rozumné ceny. Podávaná pizza není sice žádný kulinářský zázrak, přesto však je stabilně spolehlivou volbou, která zažene hlad. Drobná výtka směřuje k internetovým stránkám, na kterých je každá část nabídky uvedena jako samostatný PDF soubor, takže pokud si chce člověk kompletně vybrat dopředu, dost se nakliká a nastahuje...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc milá obsluha, chutné jídlo, nápaditx interiér a k tomu všemu se dá platit kartou i stravenkama :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
One of the best pizzas in Prague, made in the old-style. Many options in the menu for all tastes, also good for vegetarians. Nice seasonal menu and fortnight changing beers (that use to run of, sadly).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí se zajímavým interérem a pohodlným sezením, příjemná obsluha a chutné jídlo. Starali se o nás opravdu moc dobře :) možná kdyby kavárna nahoře byla otevřena déle a ne jenom do 22:00.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Chlupatý duch mám ráda, vždy mají výborné jídlo, pizza byla skvělá, prostředí příjemné, oceňuji, že je prostor nekuřácký a že mi vyšli vstříc, když jsem chtěla rezervaci do horní části, kvůli kočárku. Obsluha byla milá, ale obvykle bývá příjemnější. Každopádně určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s milým personálem a výbornou pizzou. Oceňuji moc dobrou domácí zázvorovou limonádu (na lístku jsou na výběr i další) a možnost objednat si kohoutkovou vodu. Jen pokud chcete navštívit tuto restauraci, počítejte s tím, že kvůli peci je v restauraci velmi teplo.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí je velmi příjemné, proto se v restauraci scházíme již 5. rok, jídlo je dobré, ale trochu včerejší pizze chyběla chuť - málo nápaditá 209. Víno perfektní, pivo přátelům také chutnalo a v s jídlem byli spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO