Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Chlupatýho ducha

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje druhá návštěva během měsíce. Musím si užít genius loci restaurace, která od ledna už nebude v provozu. Škoda. Mají tu vynikající zapečenou zeleninou s pitou, káva latte byla napěněná přesně podle mého gusta :-), obsluha byla nevtíravá, nicméně nikdy jsme nemusely čekat delší dobu na obsloužení. Příjemný podnik.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, milá obsluha, dobré jídlo a přívětivé ceny, jediné minus je kouř z pece, který se občas drží v prostoru restaurace. Není moc co dodat. Snad jen, že je škoda, že restaurace bude koncem roku uzavřena. Je to super místo, kam zajít v centru města.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z našich oblíbených restaurací, na krásném místě, v létě je tu báječně. Jídlo je tu velmi dobré a cenově dostupné. Je to kousek od mhd, takže super. Určitě se zase brzo zastavíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili v sobotu odpoledne. Kupodivu byla téměř plná, proto doporučuji rezervaci. Objednali jsme si těstoviny a Zahořklé zklamání vyčerpaného milovníka (medailonky z vepřové panenky). Jídlo bylo dobré a vzhledem k umístění restaurace nebyly ceny přemrštěné. Překvapilo mě, že restaurace bude končit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace v centru Prahy, příjemné místo s atmosférou, vtipné dekorace i názvy jídel. Byla sobota kolem poledne tedy narváno, nebylo divu, že na jídlo bylo třeba chvíli čekat. Ale stálo to za to. Škoda, že koncem roku zavírají.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vzhledem k lokalitě velmi rozumné ceny. Podávaná pizza není sice žádný kulinářský zázrak, přesto však je stabilně spolehlivou volbou, která zažene hlad. Drobná výtka směřuje k internetovým stránkám, na kterých je každá část nabídky uvedena jako samostatný PDF soubor, takže pokud si chce člověk kompletně vybrat dopředu, dost se nakliká a nastahuje...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc milá obsluha, chutné jídlo, nápaditx interiér a k tomu všemu se dá platit kartou i stravenkama :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO