Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace u Českého lva

Přehled hodnocení
78% celkově
78% personál
76% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 6x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se o typickou pražskou restauraci, které již bohužel z pražské gastronomické mapy mizí. Prostředí jednoduché, ale příjemné, personál pozorný, přitom nevtíravý. Nejedná se o vysokou gastronomii, ale o příjemnou sklepní hospodu, a v tomto kontextu dávám plný počet hvězdiček. Chodím sem čas od času na tatarák, který je jedním z nejlepších v Praze. Jedinou výtkou je míra některých piv, byť i v této oblasti došlo v poslední době ke znatelnému zlepšení.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy vše dobře. V poslední době je v této restauraci skoro plno. Akorát se točí obsluha. Doporučoval bych pro návštěvu s přáteli na pivo, mají zde Plzeň a Kozel.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace nabízí kuřácké a nekuřácké místnosti, ale většinou musíte jít skrz kuřácké do nekuřácké. Občas musíte počkat na jídlo, které je ale dobré. Když je plno, může být moc hlučno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Už jsme tu byli poněkolikáté a i tentokrát jsme byli spokojeni. Výborná Plzínka, milá a usměvavá obsluha, čisté záchody. Ostatním rozhodně návštěvu doporučuji! Ráda se sem vrátím.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Prijemne prekvapeni , ze se v sirsim centru Prahy da stale najit prijemne " zaplivana " hospudka s velmi milym personalem a dobrou ceskou kuchyni .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se nachází blízko centra, ale ceny jsou tu nižší a kvalita jídla je stejně dobrá. Točené pivo Plzeň či Kozel. Kofola. Interier pěkný, u zdi ale může trošku smrdět. Kuřácké a nekuřácké místnosti.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bohuzel je u Lva stale casty nesvar velky podmirak u piva... a clovek nejdy musi hodne dlouho cekat na obsluhu... Hospoda proste tezi z toho ze je primo u metra.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rrstaurace tezi z vyhodne polohy u Florence... Mrzi me ze clovek dostane casto velmi vyrazny podmirak piva... a nekdy dlouho ceka na obsluhu... Toto proste kazi dojem.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná Plzínka, milá a usměvavá obsluha, čisté záchody. Ještě hodinu po zavíračce nás nikdo nevyháněl. Ostatním rozhodně návštěvu doporučuji! Ráda se sem vrátím.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO