Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace u Českého lva

Restaurace u českého lva se nachází v centru Prahy a nabízí bohatou českou kuchyni a plzeňské tankové pivo. Kapacita restaurace činí 150 míst.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedná se o typickou pražskou restauraci, které již bohužel z pražské gastronomické mapy mizí. Prostředí jednoduché, ale příjemné, personál pozorný, přitom nevtíravý. Nejedná se o vysokou gastronomii, ale o příjemnou sklepní hospodu, a v tomto kontextu dávám plný počet hvězdiček. Chodím sem čas od času na tatarák, který je jedním z nejlepších v Praze. Jedinou výtkou je míra některých piv, byť i v této oblasti došlo v poslední době ke znatelnému zlepšení.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy vše dobře. V poslední době je v této restauraci skoro plno. Akorát se točí obsluha. Doporučoval bych pro návštěvu s přáteli na pivo, mají zde Plzeň a Kozel.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace nabízí kuřácké a nekuřácké místnosti, ale většinou musíte jít skrz kuřácké do nekuřácké. Občas musíte počkat na jídlo, které je ale dobré. Když je plno, může být moc hlučno.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO