Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pizzeria U Čerta

Přehled hodnocení
69% celkově
78% personál
61% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 4x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme oba pizzy, jedna lepší, druhá trochu suchá, ale určitě dobré těsto i suroviny, určitě zde v okolí nejlepší pizza, dobré pivo, čisté prostředí a milý personál.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vybrali jsme si tuto restauraci pro oslavu narozenin, ochutnali jsme hodně pokrmů, pizza byla průměrná, ale steaky mají výborné, losos byl vysušený, ale jinak vaří dobře, pivo bylo dobré a obsluha také fungovala dobře:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Mají vynikající steaky a velmi dobré těstoviny, dali jsme si i pivko a bylo dobré, zahrádka plná, bylo to fajn, v lokalitě je tato restaurace dobrou volbou, doporučujeme!
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Měli jsme převážně steaky a byli opravdu moc dobré a na přání propečené, vynikající omáčky a i přílohy, obsluha byla moc milá a pivo nám chutnalo, rádi zase na nějakou rodinnou oslavu půjdeme sem.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dali jsme si pizzy, jednu bolognese a jednu tuňákovou, bohužel jedna byla nedopečená, bez řečí a s omluvou udělali novou, takže to se prostě stát může a nevidíme v tom problém, obsluha určitě pomalejší, jinak pivo dobré, nepříjemné bylo, že jsme rezervaci dělali do nekuřáckého a přestože ji potvrdili měli v nekuřáckém plno, tak jsme s dvouletým synem museli do kuřáku, kde ale naštěstí nikdo momentálně nekouřil....jako mínus je, že nelze platit kartou
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Měla jsem výborné noky s houbovou omáčkou a vepřovou panenkou, manžel měl pizzu a synek od každýho trochu, jídlo bylo dobré, hostů dost, takže pomalejší obsluha, ale by to příjemně strávený večer na terase.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, většinou sympatická obsluha. Jídlo je vždy výborné, rychle připravené, můžete si ho objednat i s sebou. V létě zahrádka, oddělené místnosti pro kuřáky.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Měli jsme výborná kuřecí křidélka, obrovská porce tedy, pizzu, dobře propečenou roštěnku s hříbkovou omáčkou, pálivý steak Jalapeňos, pivo Svijany a koukali jsme na hokej, byli jsme spokojení, příjemné posezení:-)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Vynikající namíchaný tataráček, hříbkové domácí noky s panenkou bych opravdu vyzvedla, vynikající, krkovička s jalapenos fazolkama taky výborná a kuřecí křídla jsou k dobrému pivu správná volba, perfektní obsluha!
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci dobře vaří, horší je to s nepříliš ochotnou a rychlou obsluhou, měli jsme steaky i těstoviny a byli opravdu vynikající, hranolky sice nedosmažené, ale v místě nemají konkurenci.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO