Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 20x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Cedru

Přehled hodnocení
92% celkově
83% personál
91% prostředí
96% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 7x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výtečná libanonská restaurace, skvělé jídlo (obzvlášť jehněčí a hovězí speciality), milá a ochotná obsluha, příjemné prostředí, možnost sedět venku na zahrádce.
Celkově  
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí je elegantní, čisté a upravené. Jídlo vždy vynikající, autentické, čerstvé. Dnes však měli zásadní problém s větší skupinou (16 osob). Nejprve neměli dost hotovek z denního menu, to by se ještě dalo pochopit. Obsluha ale byla tragická, vrchní se tvářil, že ho krajně obtěžujeme, tvrdil, že má moc práce (4 další hosté, jinak prázdno). Už při objednávce v tom měl hrozný zmatek. Největší průšvih nastal při placení. Odmítl nám účet rozpočítat, dokonce nám dal kalkulačku, ať si to spočítáme sami! Nakonec se ukázalo proč chtěl, abychom zaplatili dohromady: neseděl počet nápojů ani polévek. Došlo to tak daleko, že na nás křičel. Nakonec zavolal majitele, který situaci urovnal a omluvil se nám. Škoda, jinak jsem s restaurací byla vždy velmi spokojená.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vynikajici restaurace - skvele jidlo, mila obsluha, hezke misto. Vhodne i pro rodiny s detmi. Jidlo je vytecne, veliky vyber, vyborna kvalita. Restauraci musime jeste urcite navstivit. Doporucuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace v krasnem prostredi, pohodlne sezeni, naprosto exkluzivni libanonské jídlo skvělých chutí, rozhodně doporučuji salát Tabouleh a jehněčí Kebab. Milá a ochotná obsluha.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé, jídlo bylo moc dobré. Dali jsme si dohromady 7 předkrmů a potom každý hlavní chod. Všichni byli spokojení, steak byl opravdu rare, to všude neumí. Výborné červené víno!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme absolvovali pracovní oběd. Pěkné prostředí, personál milý a pozorný. Jídlo jako vždy perfektní. Pro ty, co mají rádi libanonskou kuchyni nebo ji chtějí zkusit, vřele doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celý večer jsme se soustředili na výběr z velké nabídky studených a teplých předkrmů, které jsou pro Libanon tak typické. Vše bylo výborné a bylo toho tolik, že jsme nakonec ani nepotřebovali žádné hlavní jídlo. Současně se ale předkrmy dobře dělí mezi více lidí, takže máte-li skupinu kamarádů, se kterými se chcete o jídlo podělit, můžeme jenom doporučit :-).
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
U Cedru je celkem příjemná restaurace, i když poněkud drahá. Dnes jsem ale byla dost zklamaná protože mi bylo oznámeno, že nemají polední menu - prý jsou už vánoce :-) Hmmm a co takhle aktualizovat web? I po upozornění je polední menu pořád ještě na stránce. A poměr cena/kvalita jídla je bez poledního menu poněkud nevýhodný.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO