Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Cedru

První libanonská restaurace v Praze i v celé České republice Vám může nabídnout typické speciality pro tento kraj ve stylovém prostředí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé, jídlo bylo moc dobré. Dali jsme si dohromady 7 předkrmů a potom každý hlavní chod. Všichni byli spokojení, steak byl opravdu rare, to všude neumí. Výborné červené víno!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme absolvovali pracovní oběd. Pěkné prostředí, personál milý a pozorný. Jídlo jako vždy perfektní. Pro ty, co mají rádi libanonskou kuchyni nebo ji chtějí zkusit, vřele doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celý večer jsme se soustředili na výběr z velké nabídky studených a teplých předkrmů, které jsou pro Libanon tak typické. Vše bylo výborné a bylo toho tolik, že jsme nakonec ani nepotřebovali žádné hlavní jídlo. Současně se ale předkrmy dobře dělí mezi více lidí, takže máte-li skupinu kamarádů, se kterými se chcete o jídlo podělit, můžeme jenom doporučit :-).
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO