Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Cedru

První libanonská restaurace v Praze i v celé České republice, která má své dveře otevřené všem milovníkům čerstvé mediterásnké kuchyně, vám může nabídnout typické speciality pro tento kraj ve stylovém prostředí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výtečná libanonská restaurace, skvělé jídlo (obzvlášť jehněčí a hovězí speciality), milá a ochotná obsluha, příjemné prostředí, možnost sedět venku na zahrádce.
Celkově  
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí je elegantní, čisté a upravené. Jídlo vždy vynikající, autentické, čerstvé. Dnes však měli zásadní problém s větší skupinou (16 osob). Nejprve neměli dost hotovek z denního menu, to by se ještě dalo pochopit. Obsluha ale byla tragická, vrchní se tvářil, že ho krajně obtěžujeme, tvrdil, že má moc práce (4 další hosté, jinak prázdno). Už při objednávce v tom měl hrozný zmatek. Největší průšvih nastal při placení. Odmítl nám účet rozpočítat, dokonce nám dal kalkulačku, ať si to spočítáme sami! Nakonec se ukázalo proč chtěl, abychom zaplatili dohromady: neseděl počet nápojů ani polévek. Došlo to tak daleko, že na nás křičel. Nakonec zavolal majitele, který situaci urovnal a omluvil se nám. Škoda, jinak jsem s restaurací byla vždy velmi spokojená.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO