Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Čápa Kořenov

Stylová restaurace U Čápa dlouho sloužila hlavně pro hosty penziónu a kolemjdoucí turisty. Prošla však velkou proměnou. Restaurace získala nového šéfkuchaře a s ním se začíná plnit dávný sen o novém směru místní gastronomie. Postupně si menu vybudovává příznivou pověst a stává se cílem gurmánské turistiky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci U Čápa jsme navštívili na oběd. restaurace byla plná, ještě že jsme měli rezervaci, jinak bychom si nesedli. K jídlu jsme si dali hamburger, na který bohužel zapomněli a kuřecí medailonky se štouchanými brambory. Jídlo i přes delší čekání bylo vynikající. Vyplatilo se čekat. Restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Ani se nedivím, že dnes bylo v restauraci plno, a že bychom si bez předchozí rezervace nesedli. Krásná vyhlídka do údolí a příjemný interiér nejsou jediným lákadlem restaurace U Čápa. Kromě skvělého vlastního piva (tentokrát polotmavý 13° speciál) se tu také výborně najíte. U nás dnes vyhrál husí kaldoun, hovězí na houbách (mohlo by být křehčí) a úžasné buchtičky s krémem!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná kuchyně, super obsluha a krásný interier. Co víc si přát . určitě doporučuji !!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO