Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Buldoka

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Taková ta v pohodě restaurace/hospoda s vtipkující obsluhou, českou kuchyní a moc dobrým pivem. V široké konkurenci na Andělu nepatří mezi top, ale jako fajn volba sem tam proč ne.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná hospoda. Je tam tedy dost zakouřeno a chladno. Obsluha není příliš profesionální. V nápojovém lístku měli točený Kingswood, který vůbec neměli. Dali jsme si pikantní topinky Buldok, které byly moc dobré a velká porce za pár korun.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je blizko metra B na Andelu coz je fajn. Prostredi je clekem prijmne a dneska jsem si dala Hovezi peceni s dusenou rizi a jidlo me teda moc nenadchlo
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nebylo tam narváno, bylo čisto, jídlo (svíčková) dobré. Obsluha rychlá a ochotná, zcela bez problémů. Jen tam bylo maličko chladněji od vstupních dveří a chvíli se nesmělo kouřit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moje velmi oblíbená restaurace kam se ráda vracím. Točí zde výbornou Plzeň, vaři se zde česká kuchyně. Můžete vzít na večeři i vašeho čtyřnohého mazlíčka, vaří zde jídlo i pro něj, což je velice příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Večer v Buldoku se moc povedl. Milá a vtipná obsluha, i přes to, že bylo plno. Výborné topinky Buldok s pikantní směsí i tatarák. Vše v pořádku, určitě se brzy vrátíme.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO