Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 6x 100 0

Restaurace U Blanických rytířů

Přehled hodnocení
94% celkově
90% personál
98% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Malé výhrady k jídlu, chrest nebyl řádně oloupany, polévka s jatrovymi knedlíčky nebyla domácí, ale zřejmě instantní. Dezert jsme tim padem neochutnali. Jinak obsluha milá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvele jidlo - doporucuji kachni prsa se stouchanymi brambory a redukci :) Mila obsluha, jen trosku linejsi - napr. talire od polivky na na stole lezeli opravdu dlouho. Krasne prostredi.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné posezení s přáteli. Příjemné prostředí, krásně aranžované jídlo, odpovídající ceny. V jídelním lístku je zajímavá, neotřelá nabídka jídel. Obsluha příjemná. Vrátíme se.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Asi nejlepší podnik ve Vlašimi a blízkém okolí. Restaurace se nachází přímo v zámku a v létě je možnost usadit se na prosklené terase. Personál je úslužný a všímavý. Jídelníček je dostatečně bohatý a i o víkendu si lze vybrat také z denní nabídky. Jídelníček i způsob servírování jsou něco mezi klasikou a moderními trendy. Porce jsou velké, jídlo velmi dobré (tu a tam si něco přisolím) a ceny nejsou přemrštěné. Nebál bych se vzít sem kohokoli při jakékoli příležitosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasne prostredi restaurace uvnitr zameckeho parku ve vlasimi. Vynikajici jidlo a mila obsluha. Ceny odpovidajici kvalite a velikost porci primerena. Doporucuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná, čistá restaurace na nádvoří zámku. Obsluha milá a ochotná ovšem znalosti a prezentaci vína by měla vylepšit. Kvalita jídla úměrná ceně. Chuťově bylo jídlé dobré, ale ničím nepřekvapilo. I tak je to ale nejlepší restaurace ve Vlašimi.
Restaurace U Blanických rytířů Restaurace U Blanických rytířů Restaurace U Blanických rytířů

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO