Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Blanických rytířů

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nejlepší restaurace ve Vlašimi. Prostředí je (jako) na zámku, pro personál nebyl problémem ani politý ubrus, a o vázu na květiny jsme nemuseli žádat, protože ji přinesli sami. Pouze drobné výtky k jídlům: ne všechna byla dostatečně teplá; a zmrzlinový pohár byl velmi nenápaditý a chuťově neharmonický, z doby jak před 35 lety.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Malé výhrady k jídlu, chrest nebyl řádně oloupany, polévka s jatrovymi knedlíčky nebyla domácí, ale zřejmě instantní. Dezert jsme tim padem neochutnali. Jinak obsluha milá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvele jidlo - doporucuji kachni prsa se stouchanymi brambory a redukci :) Mila obsluha, jen trosku linejsi - napr. talire od polivky na na stole lezeli opravdu dlouho. Krasne prostredi.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné posezení s přáteli. Příjemné prostředí, krásně aranžované jídlo, odpovídající ceny. V jídelním lístku je zajímavá, neotřelá nabídka jídel. Obsluha příjemná. Vrátíme se.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Asi nejlepší podnik ve Vlašimi a blízkém okolí. Restaurace se nachází přímo v zámku a v létě je možnost usadit se na prosklené terase. Personál je úslužný a všímavý. Jídelníček je dostatečně bohatý a i o víkendu si lze vybrat také z denní nabídky. Jídelníček i způsob servírování jsou něco mezi klasikou a moderními trendy. Porce jsou velké, jídlo velmi dobré (tu a tam si něco přisolím) a ceny nejsou přemrštěné. Nebál bych se vzít sem kohokoli při jakékoli příležitosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasne prostredi restaurace uvnitr zameckeho parku ve vlasimi. Vynikajici jidlo a mila obsluha. Ceny odpovidajici kvalite a velikost porci primerena. Doporucuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná, čistá restaurace na nádvoří zámku. Obsluha milá a ochotná ovšem znalosti a prezentaci vína by měla vylepšit. Kvalita jídla úměrná ceně. Chuťově bylo jídlé dobré, ale ničím nepřekvapilo. I tak je to ale nejlepší restaurace ve Vlašimi.
Restaurace U Blanických rytířů Restaurace U Blanických rytířů Restaurace U Blanických rytířů

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO