Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Blanických rytířů

Útulné prostředí restaurace Vám poskytne útočiště pro romantické posezení ve dvou, s přáteli, pro firemní večírky, svatby a různé oslavy. Restaurace se nachází v krásném prostředí zámeckého parku ve Vlašimi - a to přímo na zámku. Obsahuje celkem 3 nekuřácké salónky a pivnici, ve které si nově můžete objednat i jídlo. Je v ní umístěné plátno pro sledování např. sportovních zápasů. V jediné pivnici je dovoleno kouřit.V letních měsících nabízí čerstvou domácí zázvorovou limonádu. 


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nejlepší restaurace ve Vlašimi. Prostředí je (jako) na zámku, pro personál nebyl problémem ani politý ubrus, a o vázu na květiny jsme nemuseli žádat, protože ji přinesli sami. Pouze drobné výtky k jídlům: ne všechna byla dostatečně teplá; a zmrzlinový pohár byl velmi nenápaditý a chuťově neharmonický, z doby jak před 35 lety.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Malé výhrady k jídlu, chrest nebyl řádně oloupany, polévka s jatrovymi knedlíčky nebyla domácí, ale zřejmě instantní. Dezert jsme tim padem neochutnali. Jinak obsluha milá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO