Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace U Blanických rytířů

Útulné prostředí restaurace Vám poskytne útočiště pro romantické posezení ve dvou, s přáteli, pro firemní večírky, svatby a různé oslavy. Restaurace se nachází v krásném prostředí zámeckého parku ve Vlašimi - a to přímo na zámku. Obsahuje celkem 3 nekuřácké salónky a pivnici, ve které si nově můžete objednat i jídlo. Je v ní umístěné plátno pro sledování např. sportovních zápasů. V jediné pivnici je dovoleno kouřit.V letních měsících nabízí čerstvou domácí zázvorovou limonádu. 


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvele jidlo - doporucuji kachni prsa se stouchanymi brambory a redukci :) Mila obsluha, jen trosku linejsi - napr. talire od polivky na na stole lezeli opravdu dlouho. Krasne prostredi.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné posezení s přáteli. Příjemné prostředí, krásně aranžované jídlo, odpovídající ceny. V jídelním lístku je zajímavá, neotřelá nabídka jídel. Obsluha příjemná. Vrátíme se.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Asi nejlepší podnik ve Vlašimi a blízkém okolí. Restaurace se nachází přímo v zámku a v létě je možnost usadit se na prosklené terase. Personál je úslužný a všímavý. Jídelníček je dostatečně bohatý a i o víkendu si lze vybrat také z denní nabídky. Jídelníček i způsob servírování jsou něco mezi klasikou a moderními trendy. Porce jsou velké, jídlo velmi dobré (tu a tam si něco přisolím) a ceny nejsou přemrštěné. Nebál bych se vzít sem kohokoli při jakékoli příležitosti.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO