Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 274x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bílá kráva

Bílá kráva je rodinná francouzská venkovská restaurace s bohatou tradicí, kde připravují jedny z nejlepších steaků v Praze. Restaurace se již dvě desítky let specializuje na uzrálé hovězí maso plemene Charolais, které pochází od českých chovatelů. 

Kromě výtečných steaků v Bílé krávě můžete ochutnat i jehněčí z vlastní farmy v Myštěvsi nebo pálenky z vlastní palírny Jílové – Radlík, které jsou pravidelně oceňovány na různých koštech napříč celou Českou republikou. Z těchto důvodů majitelé rádi říkají, že u nich skutečně „Víte, co jíte“ a „Víte, co pijete“. Po jídle doporučují místní specialitu dezert připravovaný za pomoci tekutého dusíku (-196 °C) přímo před hostem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nejlepší steaky v Praze. Na tabuli vidíte, jaké plemeno jíte, kdy byl kus poražen apod. Navíc výběr skvělých francouzských vín a profesionální obsluha. Můžu jenom doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší steaky v poměru cena/výkon v Praze. Vždy příjemná obsluha a milé prostředí. Bez rezervace velmi těžké sehnat stůl v exponovaných časech. Milovníkům masa můžu jenom doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborné steaky, obzvláště svíčková neměla chybu. Měli jsme i 2 variace tataráku - obě byly skvěle ochucené. Jako dezert domácí zmrzlina - připravená přímo před zákazníkem - hodně efektní. Byli jsme moc spokojení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO