Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 296x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bílá kráva

Bílá kráva je rodinná francouzská venkovská restaurace s bohatou tradicí, kde připravují jedny z nejlepších steaků v Praze. Restaurace se již dvě desítky let specializuje na uzrálé hovězí maso plemene Charolais, které pochází od českých chovatelů. 

Kromě výtečných steaků v Bílé krávě můžete ochutnat i jehněčí z vlastní farmy v Myštěvsi nebo pálenky z vlastní palírny Jílové – Radlík, které jsou pravidelně oceňovány na různých koštech napříč celou Českou republikou. Z těchto důvodů majitelé rádi říkají, že u nich skutečně „Víte, co jíte“ a „Víte, co pijete“. Po jídle doporučují místní specialitu dezert připravovaný za pomoci tekutého dusíku (-196 °C) přímo před hostem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace! Útulné prostředí, skvělá atmosféra francouzkého venkova, výborné jídlo - dokonalé steaky a na své si přijde i vegetarián. Nabídka vína perfektní a i levnější láhve jsou kvalitní. Personál milý, vyzná se, doporučí a má profesionální vystupování. Určitě jsme zde nebyli naposled a vypadá to že se Bílá kráva dostane do našeho okruhu oblíbených restaurací. Děkujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great selection of steaks and wines. I liked it and advice to try steak there. Restaurant is really small itself but cozy. Friendly staff. Great atmosphere - would definitely come back.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Bílé krávy chodíme opakovaně, protože zde vždy uspokojíme naše chuťové buňky. Tentokrát jsme vyzkoušeli jehněčí z Myštěvsi, nemělo to chybu. Rozhodně doporučujeme k návštěvě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO