Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 303x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bílá kráva

Bílá kráva je rodinná francouzská venkovská restaurace s bohatou tradicí, kde připravují jedny z nejlepších steaků v Praze. Restaurace se již dvě desítky let specializuje na uzrálé hovězí maso plemene Charolais, které pochází od českých chovatelů. 

Kromě výtečných steaků v Bílé krávě můžete ochutnat i jehněčí z vlastní farmy v Myštěvsi nebo pálenky z vlastní palírny Jílové – Radlík, které jsou pravidelně oceňovány na různých koštech napříč celou Českou republikou. 

Po jídle doporučujeme místní specialitu - dezert připravovaný za pomoci tekutého dusíku (-196 °C) přímo před hostem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace umístěna v centru s velmi dobrou dostupností. Nenápadný vchod z ulice, ale dobře označený. Ihned po vstupu a po pár schodech dolů se ocitnete v první části restaurace. Prostor je relativně malý, ale o příjemnější prostředí. Velmi ochotný personál s rychlou obsluhou. Doporučuji.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v centru, krásné prostředí, perfektní jídlo a poutavý "příběh" restaurace (složení jídleníčku, původ masa, přístup k jeho zpracování). Bohužel nám ale zkazil jinak exkluzivní zážitek ne příliš pozorný čísník, který zde měl asi přátele u vedlejšího stolu a věnoval se témeř výlučně tomuto stolu, u kterého si i skoro celou dobu povídal - zcela neprofesionální přístup. Doufám, že si ěnkdy příště budeme moci zážitek napravit, protože jídlo bylo opravdu vynikající.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nase prvni navsteva se opravdu povedla. Moc se nam libilo, ze si host muze precist z jakeho kusu maso je a obsluha rada poradi s vyberem. Urcite to nebyla nase posledni navsteva.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO