Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 333x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bílá kráva

Bílá kráva je rodinná francouzská venkovská restaurace s bohatou tradicí, kde připravují jedny z nejlepších steaků v Praze. Restaurace se již dvě desítky let specializuje na uzrálé hovězí maso plemene Charolais, které pochází od českých chovatelů. 

Kromě výtečných steaků v Bílé krávě můžete ochutnat i jehněčí z vlastní farmy v Myštěvsi nebo pálenky z vlastní palírny Jílové – Radlík, které jsou pravidelně oceňovány na různých koštech napříč celou Českou republikou. 

Po jídle doporučujeme místní specialitu - dezert připravovaný za pomoci tekutého dusíku (-196 °C) přímo před hostem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Moc mě nenapadá, co bych vytkl. Prostředí je rustikální, ale kupodivu vkusné, prostor příjemně členitý. Obsluha příjemná. Na jídlo jsme čekali sice celkem dlouho, ale dostali jsme drobný předkrm na ukrácení. Jídlo bez chybičky včetně prezentace. Na jídelníčku byly i šneci, žabí stehýnka a chobotnice. Dlouhý vinný lístek. Drobnosti typu párátka na toaletách potěšily. Ceny vzhledem k lokalitě spíše nižší. Jen vegetarián nebude mít moc důvod se vrátit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Очень вкусно. Все отлично сделано и очень уютно внутри. Подают отличный сидр, один из лучших в Праге. Нам очень понравилось. Один "как бы" минус, бронировать надо за пол недели вперед, но это того стоит!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO