Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Balouna

Restaurant U Balouna je svěží připomínkou starých dobrých časů, kdy hospodské podniky nebyly neosobním prostorem, ale skutečně živým místem, v němž byl zákazník hýčkán a výčepní respektovaným panem domácím.

Z rozmanitého jídelního lístku si můžete vybrat tradiční česká jídla , zajímavé masové speciality nebo si jen zakousnout nějakou vymazlenou chuťovku a vše poté zapít lahodným plzeňským pivečkem.

Pokud se rozhodnete stát se pravidelným zákazníkem (neboli štangastem, ať se držíme staročeského označení), potěší Vás cenově výhodné polední menu s polévkou a pěti hlavními jídly nebo různé večerní akce. Kdo pracuje či případně bydlí v blízkosti Václavského náměstí, může využít donášku jídla.

Samozřejmostí je rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou sekci a televize pro sledování (nejen) sportovních přenosů.

....Neváhejte a pojďte dále, jste všichni vítáni. Váš Baloun.”

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zajít na oběd k Balounovi je záruka skvělého jídla, příjemné obsluhy a stylového prostředí. Vaří tady opravdu perfektně, porce jsou velké a ceny přiměřené. Určitě doporučuji.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo a solidní porce odpovídající cenám - to vše doplněno příjemnou obsluhou a celkem přijemným prostředím, dělá z této restaurace přijmené místo k návštěvě.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zašla jsem k Balounovi na polední menu a moc jsem si pochutnala. Skvělé jídlo z kvalitních ingrediencí a za slušnou cenu. K tomu milá obsluha a stylové prostředí. Prostě super.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO