Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Balouna

Restaurant U Balouna je svěží připomínkou starých dobrých časů, kdy hospodské podniky nebyly neosobním prostorem, ale skutečně živým místem, v němž byl zákazník hýčkán a výčepní respektovaným panem domácím.

Z rozmanitého jídelního lístku si můžete vybrat tradiční česká jídla , zajímavé masové speciality nebo si jen zakousnout nějakou vymazlenou chuťovku a vše poté zapít lahodným plzeňským pivečkem.

Pokud se rozhodnete stát se pravidelným zákazníkem (neboli štangastem, ať se držíme staročeského označení), potěší Vás cenově výhodné polední menu s polévkou a pěti hlavními jídly nebo různé večerní akce. Kdo pracuje či případně bydlí v blízkosti Václavského náměstí, může využít donášku jídla.

Samozřejmostí je rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou sekci a televize pro sledování (nejen) sportovních přenosů.

....Neváhejte a pojďte dále, jste všichni vítáni. Váš Baloun.”

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zašla jsem k Balounovi na polední menu a moc jsem si pochutnala. Skvělé jídlo z kvalitních ingrediencí a za slušnou cenu. K tomu milá obsluha a stylové prostředí. Prostě super.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá lokalita, dobré pivo a poctivě připravená česká klasika. Do restaurace se vyplatí jít především přes den na obědové denní menu. Večer jsou ceny výrazně vyšší.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Přišli jsme na Svatomartinsou husu a pochutnali jsme si. K huse bych si ještě dokázal představit misku s vodou na oplach rukou. Jídlo jsme dostali rychle, obsluha dobrá, jen by se mohli na hosty více usmívat. Doporučuji
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO