Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Adama Karlštejn

Restaurace je jednou z mnoha na hlavní třídě k hradu Karlštejn. Svou jedinečnost si však snaží udržet stůj co stůj. Přístup ke klientům je zcela odlišný, než tomu bývá na mnoha turistických místech v naší zemi a na světě obecně. Ve zdejší kuchyni se pečlivě dbá na dodržování tradičních receptur, ale i přesto se snaží kráčet cestou moderní gastronomie. Personál je pravidelně školený a vzdělávaný v moderních trendech, ale i tak je zde nejdůležitější osobní a lidský přístup.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak tohle bylo moc příjemné překvapení. Krásná restaurace, suprová obsluha a moc dobré jídlo (měli jsme svíčkovou). Na bonus dostala dcerka kamarádky k dispozici pastelky a papír (aniž jsme něco požadovali) a bylo možné si přidat knedlíky a omáčku (a také nám to bylo nabídnuto rovnou a pak s milým úsměvem přineseno). Ceny jsou pravda trošku vyšší, ale k dispozici je i menu za výhodné ceny a rozhodně nebudete litovat. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO