Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Adama Karlštejn

Restaurace je jednou z mnoha na hlavní třídě k hradu Karlštejn. Svou jedinečnost si však snaží udržet stůj co stůj. Přístup ke klientům je zcela odlišný, než tomu bývá na mnoha turistických místech v naší zemi a na světě obecně. Ve zdejší kuchyni se pečlivě dbá na dodržování tradičních receptur, ale i přesto se snaží kráčet cestou moderní gastronomie. Personál je pravidelně školený a vzdělávaný v moderních trendech, ale i tak je zde nejdůležitější osobní a lidský přístup.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Rychlá a příjemná obsluha. Vynikající jídlo..gurmánský zážitek...co k tomu víc dodat :-)

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Pravděpodobně nejromantičtější restaurace u hradu Karlštejn. Pokud jste hledali vhodnou restauraci, tak jste pravděpodobně použili Google Mapy a v ní proklikávali jednotlivá místa. V mnoha případech najdete zajímavé podniky, které ladí s místní lokalitou - fajn - problém je v tom, že všude vám většinou nabízí smažák, svíčkovou a jídla tohoto typu. Hledáte-li moderní podnik, kde si můžete dát i lososa, zajděte k Adamovi. Strategická poloha podniku k tomu láká - u stezky k hradu. Výhodné je si v letních dnech sednout na zahrádku s výhledem na okolí. Nabídka jídla je vyhovující, bacha na salát s lososem. Ten je totiž uzený (studený) a k tomu octová zálivka. Jídlo bylo vynikající, pokud však čekáte plátek grilovaného lososa, tak na to zapomeňte. Signálem je i cena 169 Kč za lososový salát, stejně tak i kuřecí. Za mě doporučuji taljatele s houbovou omáčkou a plátky kuřecího stejku. Mňam.

 • Uživatelská fotka z U Adama Karlštejn
Tom
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno