7 fotek

Restaurace U Adama Karlštejn

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Adama Karlštejn

Restaurace je jednou z mnoha na hlavní třídě k hradu Karlštejn. Svou jedinečnost si však snaží udržet stůj co stůj. Přístup ke klientům je zcela odlišný, než tomu bývá na mnoha turistických místech v naší zemi a na světě obecně. Ve zdejší kuchyni se pečlivě dbá na dodržování tradičních receptur, ale i přesto se snaží kráčet cestou moderní gastronomie. Personál je pravidelně školený a vzdělávaný v moderních trendech, ale i tak je zde nejdůležitější osobní a lidský přístup.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Tak tohle bylo moc příjemné překvapení. Krásná restaurace, suprová obsluha a moc dobré jídlo (měli jsme svíčkovou). Na bonus dostala dcerka kamarádky k dispozici pastelky a papír (aniž jsme něco požadovali) a bylo možné si přidat knedlíky a omáčku (a také nám to bylo nabídnuto rovnou a pak s milým úsměvem přineseno). Ceny jsou pravda trošku vyšší, ale k dispozici je i menu za výhodné ceny a rozhodně nebudete litovat. :-)

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace