Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Týnská literární kavárna

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rád se vracím, i když návštěva je trošku loterie. Jednou je kavárna útulné a klidné místo na čtení, jindy je přeplněná lidmi a s tím souvisejícím šrumcem. Obě varianty jsou vlastně prima, ale třeba teď naposledy se od baru nesl silný pláč a hrozný křik malého dítěte, což jsme zkoušeli přejít - každé dítě prostě někdy pláče. Když se situace ani po 40 minutách nelepšila, ale naopak jen zhoršovala a dítě nabíralo na intenzitě, tak už jsme nevydrželi a zvedli kotvy - po práci si relax v kavárně nad vínem představujeme prostě jinak. Na kolik je v moci obsluhy s maminkou, která s tím nic nedělá, takovu situaci řešit, je těžké soudit, ale každopádně je to ten večer stálo kavárnu útratu tří zákazníků..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždycky nás potěšilo příjemné posezení, milá obsluha a velmi doporčuji bezchybný hermelín s brusinkami! V centru skvělé levné NEKUŘÁCKÉ místo, kde posedět a pokecat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá kavárna, otevřená do dlouhých hodin, s příjemným personálem a vynikajícím nakládaným hermelínem, ceny velmi přijatelné. Jediná výtka je k prostoru, který je často přecpaný a trochu se pak ruší jednotlivé skupinky. Nicméně v centru jeden z nejlepších podniků.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tento podnik je v naší rodině i v okruhu přátel velmi oblíben. Oáza klidu a pohody v samém centru Prahy vždy překvapí. Tentokrát jsme šli s přáteli na pivko a byli jsme velmi spokojeni. Doporučuji. :-)
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná kavárna. Výhodně v centru dostupná.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V pozdním odpoledni a navečer se kavárna plní, přes den je nicméně poměrně prázdná a tak velmi vhodná i k formálnějším setkáním. Velmi milý a ochotný personál!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné studentské prostředí s velmi komorní atmosférou. Milá a velmi ochotná obsluha, poměrně široká nabídka nápojů. Vhodné ke schůzce s přáteli, využívána k doučování i jiným schůzkám.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO