Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Týnská literární kavárna

Přehled hodnocení
87% celkově
79% personál
77% prostředí
69% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá kavárna, otevřená do dlouhých hodin, s příjemným personálem a vynikajícím nakládaným hermelínem, ceny velmi přijatelné. Jediná výtka je k prostoru, který je často přecpaný a trochu se pak ruší jednotlivé skupinky. Nicméně v centru jeden z nejlepších podniků.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tento podnik je v naší rodině i v okruhu přátel velmi oblíben. Oáza klidu a pohody v samém centru Prahy vždy překvapí. Tentokrát jsme šli s přáteli na pivko a byli jsme velmi spokojeni. Doporučuji. :-)
Celkově  
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná kavárna. Výhodně v centru dostupná.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V pozdním odpoledni a navečer se kavárna plní, přes den je nicméně poměrně prázdná a tak velmi vhodná i k formálnějším setkáním. Velmi milý a ochotný personál!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné studentské prostředí s velmi komorní atmosférou. Milá a velmi ochotná obsluha, poměrně široká nabídka nápojů. Vhodné ke schůzce s přáteli, využívána k doučování i jiným schůzkám.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná literární kavárna v centru Prahy. Klidné a členité prostory jsou perfektní ke studiu či soukromému posezení. Velká zahrádka ve vnitro bloku. Ceny průměrné (na centrum nízké), obsluha velice milá a ochotná.
Celkově
personál 4
prostředí 2
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO