4 fotky

Restaurace Tusto Titanium

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Tusto Titanium

Podnik založený na kvalitní kuchyni, který zároveň přináší i zábavu umocněnou vychutnáním některého ze zajímavých drinků. Můžete obdivovat zdejší vinotéku se zrárnou sýrů či moderní interiér. Důležitá informace je, že větší část je nekuřácká. Naleznete tu také salonek pro 30 osob, který je od zbytku pizzerie oddělen skleněnou stěnou a slouží jako kuřácká část se speciálním odvětráváním. Salonek je také ideální místo pro pořádání společenských akcí, oslav narozenin nebo firemních akcí či školení, neboť má vlastní zvukovou a obrazovou zónu. V letních měsících naštivte rozlehlou zahrádku ve vnitobloku, živá hudební vystoupení či zábavné večery. Parkování pro zákazníky je připraveno v podzemní garáži v budově Titania.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

  • +2

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Restaurace působí italsky jednoduše a velice moderně. Obsluha milá, přívětivá a snaživá. Jídlo. Polévka minestrone. Mám ji opravdu rád, tady mi na ní něco zcela nesedělo, ale přiznám se, že nevím, přesně co. Celkový dojem nebyl špatný, ovšem divně dochucená. Ovšem risotto s hříbky byl chuťový zážitek. Opravdu vyladěná chuť. Manželka si dala gnocchi se špenátem a také byly výborné. Celkově tedy mám z restaurace pozitivní dojem.

  • Restaurace Tusto Titanium
  • Restaurace Tusto Titanium
  • Restaurace Tusto Titanium
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace