Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 36x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Tusto Titanium

Podnik založený na kvalitní kuchyni, který zároveň přináší i zábavu umocněnou vychutnáním některého ze zajímavých drinků. Můžete obdivovat zdejší vinotéku se zrárnou sýrů či moderní interiér. Důležitá informace je, že větší část je nekuřácká. Naleznete tu také salonek pro 30 osob, který je od zbytku pizzerie oddělen skleněnou stěnou a slouží jako kuřácká část se speciálním odvětráváním. Salonek je také ideální místo pro pořádání společenských akcí, oslav narozenin nebo firemních akcí či školení, neboť má vlastní zvukovou a obrazovou zónu. V letních měsících naštivte rozlehlou zahrádku ve vnitobloku, živá hudební vystoupení či zábavné večery. Parkování pro zákazníky je připraveno v podzemní garáži v budově Titania.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace působí italsky jednoduše a velice moderně. Obsluha milá, přívětivá a snaživá. Jídlo. Polévka minestrone. Mám ji opravdu rád, tady mi na ní něco zcela nesedělo, ale přiznám se, že nevím, přesně co. Celkový dojem nebyl špatný, ovšem divně dochucená. Ovšem risotto s hříbky byl chuťový zážitek. Opravdu vyladěná chuť. Manželka si dala gnocchi se špenátem a také byly výborné. Celkově tedy mám z restaurace pozitivní dojem.
Restaurace Tusto Titanium Restaurace Tusto Titanium Restaurace Tusto Titanium
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Pizza byla výborná,ostatní jídlo vypadalo taky lákavě a obsluha byla nadprůměrně příjemná. Dělení účtu u stolu nebyl problém ani navzdory EET. Určitě jsem zde nebyla naposledy.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO