Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 76x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tusculum

Přehled hodnocení
92% celkově
92% personál
89% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 54x
4 18x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Very good cuisine based entirely on local ingredients from farms in the area. Superb cheese with a honey that was nothing short of excellent. The duck and rabbit were also very fine. Definitely would return!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celé menu je galerie excelentních chutí. Pro nezaujaté hodnocení jsme pili pouze nealko nápoje. Předkrmy: Kozí sýr v těstě -excelentní, Losos Gravlax -vynikající, pěna může být o chloupek hustší, Hovězí jazyk -excelentní+. Polévky jsme vynechali. Hlavní chody: Torteliny -excelentní, Filet z jesetera -excelentn,í zvláště hráškové pyré, Hovězí filet mignon sous -excelentní, Italské rizoto ve zvláštní nabídce -excelentní. Dezerty: Mrkvový dort s krémem -vynikající, Červená řepa (velmi originální) -vynikající, Creme brülée -excelentní. Všechny uvedené pokrmy jsme jedli všichni tři hosté a uvádím souhrnné hodnocení. Oproti jiným zážitkovým restauracím je zdejší nabídka trochu širší druzích masa a navíc velmi uspokojí i bezmasé gurmány. Pokud se zdá, že časté excelentní hodnocení je už fádní, sami vyzkoušejte! My si to zopakujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Tusculum Restaurace Tusculum
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Essen und Service ok, ambiente etwas verbesserungswürdig
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborna restaurace, skvele jidlo, omezeny jidelnicek a tak to ma byt! Protoze to co tam je uplne staci a je skvele! Doporucuji steak nebo kachnu a dezert urcite talir syru! Vyborne!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tusculum jsme navštívili s přáteli v době MFFKV teď, 5.7.2017 na základě hodnocení restaurace zde v RESTU. Jídlo nebylo špatné, ale dražší. Prostředí příjemné. Obsluha ale vázla. Dost. Co mne překvapilo nejvíc - přišli jsme s přáteli v horku, celkem rychle objednali a čekali na moji (jedinou) polévku. Teprve, když jsem ji dojedla, dostali jsme nápoje. Jídlo bylo dobré, ale hlavní chody celkem malé. Přítele částečně zasytil až desert, domácí lívanec, který byl na desert naopak dost velký. V tomto případě ale byl přítel rád. Po přinesení jídla po nás již "neštěkl pes". Kávu s deserty jsme si doslova "vymávali", stejně tak účet. Nicméně obsluha alespoň nebyla nepříjemná. Restauraci nedoporučuji pro špatný poměr cena/výkon. Poměrně drahá restaurace, údajně domácí a obsluha se vybavuje a neobsluhuje. Myslím si, že hodnocení 4,7* je nadnesené, ale třeba měli v Tusculu zrovna špatný den. Úplně nezavrhuji, příští rok zkusím znovu, zda dojde ke změně. Hodnocení je píši po dohodě s přáteli.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Rezervace proběhla v poradku, personal byl profesionální a jídlo naprosto skvele. Vyber jídel neni široký ale vubec to nevadí, kvalita to vynhrazuje. Byli jsme na venkovní zahrádce u ulice, což neni nejlepsi misto, vnitřní prostor neznáme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO