Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 61x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tusculum

Tusculum je rodinná restaurace, původně čajovna, založená v roce 1997. Připravují zde pro Vás pokrmy vždy z čerstvých, sezónních surovin a nepoužívají žádné průmyslové polotovary. Kladou důraz na masa z volného chovu od místních farmářů. Zeleninu a vejce mají z vlastní bio farmy. Všechna jídla i dezerty, opouštějící kuchyni, jsou výhradně domácí výroby a odrážejí filozofii restaurace zaměřující se na maximální kvalitu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very fresh ingredients Good service
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stavili jsme se zde s přítelkyní na oběd cestou do Prahy. Tuto restauraci jsem našel na netu a přečtení recenzí ve mě vyvolalo docela velkou zvědavost. Při vstupu do restaurace nás přivítal přívětivý personál. Prostředí příjemné, čisté a útulné. Na objednávku o třech chodech jsme nečekali dlouho. Všechny chody na sebe plynule navazovali a každý chod opravdu stál za to. Děkuji personálu (dvě blonďaté slečny), který se o nás staral a kuchaři skláním poklonu. Mohu jen doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO