Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 74x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tusculum

Tusculum je rodinná restaurace, původně čajovna, založená v roce 1997. Připravují zde pro Vás pokrmy vždy z čerstvých, sezónních surovin a nepoužívají žádné průmyslové polotovary. Kladou důraz na masa z volného chovu od místních farmářů. Zeleninu a vejce mají z vlastní bio farmy. Všechna jídla i dezerty, opouštějící kuchyni, jsou výhradně domácí výroby a odrážejí filozofii restaurace zaměřující se na maximální kvalitu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Very good cuisine based entirely on local ingredients from farms in the area. Superb cheese with a honey that was nothing short of excellent. The duck and rabbit were also very fine. Definitely would return!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celé menu je galerie excelentních chutí. Pro nezaujaté hodnocení jsme pili pouze nealko nápoje. Předkrmy: Kozí sýr v těstě -excelentní, Losos Gravlax -vynikající, pěna může být o chloupek hustší, Hovězí jazyk -excelentní+. Polévky jsme vynechali. Hlavní chody: Torteliny -excelentní, Filet z jesetera -excelentn,í zvláště hráškové pyré, Hovězí filet mignon sous -excelentní, Italské rizoto ve zvláštní nabídce -excelentní. Dezerty: Mrkvový dort s krémem -vynikající, Červená řepa (velmi originální) -vynikající, Creme brülée -excelentní. Všechny uvedené pokrmy jsme jedli všichni tři hosté a uvádím souhrnné hodnocení. Oproti jiným zážitkovým restauracím je zdejší nabídka trochu širší druzích masa a navíc velmi uspokojí i bezmasé gurmány. Pokud se zdá, že časté excelentní hodnocení je už fádní, sami vyzkoušejte! My si to zopakujeme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO