Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 63x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Tusculum

Tusculum je rodinná restaurace, původně čajovna, založená v roce 1997. Připravují zde pro Vás pokrmy vždy z čerstvých, sezónních surovin a nepoužívají žádné průmyslové polotovary. Kladou důraz na masa z volného chovu od místních farmářů. Zeleninu a vejce mají z vlastní bio farmy. Všechna jídla i dezerty, opouštějící kuchyni, jsou výhradně domácí výroby a odrážejí filozofii restaurace zaměřující se na maximální kvalitu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po půl roce jsem opět zavítal do Karlových Varů a nemohl jsem si nechat ujít skvělý kulinářský zážitek, opět jsem navštívil Tusculum. Tentokrát jsem si dal zvěřinu, jelení hřbet na medu s mrkvovým pyré a jako moučník psinku s červenou řepou a kokosovou pěnou. Tak to se tedy kuchař vytáhnul. Jelen byl prostě skvělý a moučník, to je tedy mňamina. Kozí sýry z okolních farem, postrádající pach kozinky s vlašskými oříšky na závěr také neměly chybu. Takže, kdo ti ještě nebyl, neví o co přišel .
Restaurace Tusculum Restaurace Tusculum Restaurace Tusculum Restaurace Tusculum
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very fresh ingredients Good service
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO