Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Tuning Bar & Restaurant

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel obrovské zklamáni. Objedbali jsme si svíčkovou, která nám byla donesena studená. Poprosili jsme o ohřáti - následně donesli svíčkovou vlažnou (což zrovna u omáčky není nic moc ) a "ohřáli" ji doslova - ani se neobtěžovali citrón se šlehačkou a brusinkami oddělat. Takže se nám vrátilo vlažné, rozteklé cosi - brusinky ani šlehačku jsme už na talířku neobjevili Ještě větší katastrofa však bylo telecí na víně a krokety z denního menu za 109kč (bez polévky)! Bylo nám sděleno, že maso je libové, avšak na talířku nám přinesli dva prorostlé kousky "masa", kde vlastně vůbec žádné maso nebylo. Takže 5 kusů kroket za 109Kč je opravdu nehorázné. Po téhle zkušenosti už do této restaurace opravdu znovu nepříjdeme! Jediné plus byla milá obsluha.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli na denním menu a velice mile nás překvapila velikost porcí, servírováni i chuť. Vše bylo výborné. Co bych vytkla byla dlouhá doba, než jídlo přinesli (i když byla restaurace takřka prázdná), přílohy byly studené a domácí limonády teda žádná sláva (minimum ovoce, a za tři dcl vody ze sirupem tedy poměrně vysoká cena :/ )

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO