Nevíte ještě co k Vánocům? Darujte voucher do restaurace.

Ukázat vouchery
7 fotek

Tuning Bar & Restaurant

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Tuning Bar & Restaurant

Provoz stylové restaurace se zahradní restaurací, zimní zahradou a vyhrazenou částí pro nekuřáky, vhodné pro rodiny s dětmi. Nabídka denního menu. Možnost pořádání oslav a svateb. K dispozici je biliard, elektronické šipky, fotbálek a reprodukovaná hudba.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Bohužel obrovské zklamáni. Objedbali jsme si svíčkovou, která nám byla donesena studená. Poprosili jsme o ohřáti - následně donesli svíčkovou vlažnou (což zrovna u omáčky není nic moc ) a "ohřáli" ji doslova - ani se neobtěžovali citrón se šlehačkou a brusinkami oddělat. Takže se nám vrátilo vlažné, rozteklé cosi - brusinky ani šlehačku jsme už na talířku neobjevili Ještě větší katastrofa však bylo telecí na víně a krokety z denního menu za 109kč (bez polévky)! Bylo nám sděleno, že maso je libové, avšak na talířku nám přinesli dva prorostlé kousky "masa", kde vlastně vůbec žádné maso nebylo. Takže 5 kusů kroket za 109Kč je opravdu nehorázné. Po téhle zkušenosti už do této restaurace opravdu znovu nepříjdeme! Jediné plus byla milá obsluha.

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

V restauraci jsme byli na denním menu a velice mile nás překvapila velikost porcí, servírováni i chuť. Vše bylo výborné. Co bych vytkla byla dlouhá doba, než jídlo přinesli (i když byla restaurace takřka prázdná), přílohy byly studené a domácí limonády teda žádná sláva (minimum ovoce, a za tři dcl vody ze sirupem tedy poměrně vysoká cena :/ )

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace